ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> آلیاژ تنگستن پرتو کانتینر

آلیاژ تنگستن پرتو کانتینر

آلیاژ تنگستن در بسیاری از برنامه های کاربردی تابش محافظ از جمله صنعتی، هسته ای و پزشکی استفاده می شود. از آنجا که از چگالی بالا و عدد اتمی آن بالا، مواد ساخت و ساز موثر برای محافظ در برابر اشعه گاما و اشعه ایکس است. سرب و کاربید بور می تواند اشعه بیش از حد سپر، اما نمی تواند انجام دهد و همچنین آلیاژ تtungsten.

آلیاژ تنگستن مواد خام مناسب برایتنگستن آلیاژ اشعه ظرف, به دلیل تنگستن پرتو آلیاژی ترکیبی ظرف تراکم رادیوگرافی (بیش از 60٪ چگال تر از سرب)، ماشینکاری خوب، مقاومت به خوردگی خوب، جذب تابش بالا (نسبت به سرب)، ساده چرخه زندگی و استحکام بالا. آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو می توانید به همان درجه از حفاظت به عنوان سرب در حالی که به طور قابل توجهی کاهش حجم کلی و ضخامت سپر و ظروف فراهم می کند. علاوه بر این، در مقایسه با سرب یا اورانیوم ضعیف شده، آلیاژ تنگستن در این مورد قابل قبول تر است، برای آن است که غیر سمی و سازگار با محیط زیست مواد پسند.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟


فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: فظ ضخامت، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد نیاز را می توان به دست آورد.

tungsten alloy radiation container tungsten alloy radiation container tungsten alloy radiation containers
تنگستن آلیاژ محافظ پرتو
تنگستن آلیاژ محافظ پرتو
آلیاژ تنگستن پرتو کانتینر

نرم افزار اصلی از محصولات آلیاژ تنگستن، تنگستن آلیاژ اشعه ظروف به طور گسترده ای در صنایع پزشکی و هسته ای اعمال می شود.

با توجه به مقاومت در برابر اشعه عالی آن، آلیاژ تنگستن سنگین به تدریج جایگزین سپر سرب برای تبدیل شدن به محافظ مواد اصلی در بسیاری از صنایع برای حفاظت از تابش.

تنگستن ظرف تابش آلیاژ مقاوم در برابر حرارت آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو انعطاف پذیر ساخته شده از تنگستن و فلز آهن پودر غوطه ور در یک پلیمر سیلیکون است. پتو سرب ستون فقرات تنگستن پرتو آلیاژی محافظ برنامه های کاربردی برای سال اما، در مقایسه شده است، یک آلیاژ تنگستن انتخاب محافظ پرتو کمتر موثر و کارآمد است. با توجه به توانایی برای قرار حداکثر مقدار وزن بین منبع و کارگر، نسل تنگستن جدید محافظت از پرتو آلیاژی ثابت کرده است که تا دو برابر عنوان موثر به عنوان سرب در کاهش نرخ قرار گرفتن در معرض.

حی در اشکال سفارشی، آلیاژ تنگستن ظرف تابش است که توانایی به میدان مناسب، ارائه برای تضعیف اشعه در مجموع از 5 تا 10 فرد-RAM / سال نسبت به معادل وزن پتو سرب سنتی ارائه شده است. علاوه بر این، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو وزن 25 تا 50 درصد کمتر از سرب در حالی که از بین بردن خطر سمیت همراه و هزینه های پردازش ضایعات مخلوط.

ر شما هر گونه علاقه در ظرف تابش آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستیم.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ محافظ پرتو|
| تنگستن آلیاژ پلاسما شتاب دهنده محافظ| مزایای تنگستن محافظ پرتو
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved