ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >>آلیاژ تنگستن پرتو CT هدف

آلیاژ تنگستن پرتو CT هدف

آلیاژ تنگستن بهترین انتخاب برای است آلیاژ تنگستن پرتو CT هدف برنامه های کاربردی، CT هدف مورد استفاده در هر دو تنظیمات پزشکی و صنعتی. در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی، آلیاژ تنگستن محافظ پرتو CT هدف ارزش بسیار عالی فراهم می کند. با چگالی بالا آلیاژ CT هدف می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 فضای کمتر فراهم می کند. بیشتر و بیشتر صنایع با استفاده از آلیاژهای تنگستن محافظ پرتو خواص قابل اعتماد، به خصوص در CT هدف استفاده می شود.

آلیاژ تنگستن ایده آل برای حفاظت در برابر اشعه آلیاژ تنگستن CT هدف و اشعه گاما است. تراکم بسیار بالا از تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو (بیش از 60٪ چگال تر از سرب) CT هدف اجازه می دهد تا کاهش اندازه فیزیکی تابش آلیاژ تنگستن اجزای هدف CT، بدون به خطر انداختن آلیاژ تنگستن پرتو CT سفتی هدف و یا اثر از CT ویژگی های محافظ هدف.
tungsten alloy radiation CT target
CT هدف را می توان به بارگذاری بالاتر از آند ثابت قرار می گیرند. توسط چرخش CT اهداف به شکل بشقاب تحت پرتو الکترونی، جدید، در حال حاضر سرد بخشی از سطح هدف CT به طور مداوم به عنوان نقطه کانونی استفاده می شود. علاوه بر این، CT هدف سرد کردن با سرعت بیشتری با تابش CT هدف قرار دادن حرارت آن است. انرژی به مراتب بیشتری در واحد زمان در نتیجه می تواند به یک لوله هدف CT با هدف CT در مقایسه با یک آند ثابت عرضه می شود.

برنامه های کاربردی برای آلیاژ تنگستن پرتو CT هدف در دیگر پزشکی عبارتند از:
PET حفاظ سرنگ
سپر ویال تنگستن
FDG تنگستن ظرف حمل و نقل
اختر یاب برای دوربین گاما
ژنراتور تکنتیوم

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن پرتو CT هدف؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، تنگستن پرتو آلیاژی محافظ CT هدف ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در همان وزن هدف CT آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر در CT هدف فراهم کند.
هنگامی که وزن هدف CT خاص، تراکم بیشتر، متراکم تر است، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. تنگستن پرتو آلیاژی محافظ CT ماده هدف می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است مواد آلیاژ تنگستن مناسب برای محافظت از پرتو برای CT هدف قرار دادن. ما می توانیم تمام انواع CT هدف به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند. در طول طراحی محافظ، تابش آلیاژ تنگستن CT هدف با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد 'محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: ارزش لایه نیمه ارزش
d: ضخامت، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد هدف CT می توان بدست آورد نیاز دارند.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد آلیاژ تنگستن پرتو CT هدف داشته باشد. آدرس ایمیل ما این است که sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیت| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved