ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> اپل آلیاژ تنگستن حفاظت در برابر تشعشع

اپل آلیاژ تنگستن حفاظت در برابر تشعشع

تنگستن آلیاژ اپل حفاظت در برابر تشعشع

ipad
اپل حفاظت در برابر تشعشع
موضوع تابش الکترومغناطیسی از اپل، آی فون، تلفن همراه، لپ تاپ، و سایر دستگاه های الکترونیکی بسیاری از چالش ها در بازار ایجاد کرده است. برخی از بحث است که آن را برای شما بد، برخی می گویند که آن را شما تاثیر می گذارد نه در همه، در حالی که برخی حتی می گویند که آن را برای شما خوب است. آلیاژ تنگستن حفاظت در برابر تشعشع اپل طراحی شده است برای محافظت از شما.
صرف نظر از موضع خود را در مورد این موضوع، ما در حال حاضر ارائه آلیاژ تنگستن اپل حفاظت در برابر اشعه در طرح های مختلف برای الهام بخش خود را و اسباب بازی خود را. هیچ تضمینی وجود ندارد در مورد نحوه موثر آلیاژ تنگستن اپل حفاظت در برابر تشعشع ممکن است، شما می توانید تحقیق انجام دهید، اما حفاظت از آلیاژ تنگستن پرتو اپل بینش خوب در قالب محصولات ایجاد شده با قابلیت های خاص در ذهن انسان است.

به عنوان خواسته های تولید برق همچنان به افزایش و تکامل، شما نیاز مواد که در بالاترین سطح در برخی از سخت ترین شرایط انجام خواهد شد؛ در GTP، ما توسعه و ساخت مواد حفاظت آلیاژ تنگستن پرتو اپل است که به زندگی از توربین را و دیگر تجهیزات گسترش، محافظت از شما را از اشعه های مضر و قطعات نیمه تمام مانند شاهد آلیاژ تنگستن سنگین و weights.We نیز شروع هیجان انگیز سرمایه گذاری جدید به بازار پیلسوختی اکسید جامد با تولید صفحات درون متصل و پودر LSM.

موارد زیر تصاویر از آلیاژ تنگستن اپل حفاظت در برابر تشعشع

نگستن alloy ipad radiation protection
تنگستن آلیاژ اپل حفاظت در برابر تشعشع

تنگستن آلیاژ محافظت از پرتوبرای آی فون، اپل و دیگر گوشی های هوشمند، که دارای یک خروجی صوتی 3.5mm طراحی شده است. این گوشی تلفن حفاظت در برابر اشعه، مناسب و عملی.
- آسان برای استفاده و آسان برای نگهداری در زمانی که شما تماس های تلفنی. آلیاژ تنگستن اپل محافظت از پرتو می تواند به شما در برابر اشعه در طول خواستار محافظت می کند.
- زیبا، طراحی ساده، به طوری که شما می توانید در هر زمان در هر نقطه استفاده کنید.
- همراه با قطع دکمه، عمل ساده و راحت است.
- همچنین می تواند برای اپل اسکایپ استفاده می شود.

آلیاژ تنگستن تابش محافظ، حفاظت در برابر تشعشع iPad و آلیاژ تنگستن حفاظت در برابر تشعشع اپل یک پد با مواد ویژه ای است که دارای نزدیک به 100٪ مسدود کردن اشعه طراحی شده است. آلیاژ تنگستن حفاظت در برابر تشعشع اپل با قرار دادن آی پد حفاظت در برابر تشعشع تحت لپ تاپ خود را، که در آن بسیاری از میدان های الکترومغناطیسی ساطع می شود و می آید در اندازه های مختلف استفاده می شود.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، تنگستن پرتو آلیاژی محافظ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در همان وزن تنگستن محافظت از پرتو آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند.
هنگامی که وزن خاصی است، تراکم بیشتر، متراکم تر بیشتر، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. تنگستن پرتو آلیاژی محافظ مواد می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است تابش آلیاژ تنگستن مواد محافظ مناسب برای حفاظت آلیاژ تنگستن پرتو آی پد است.

در طول طراحی آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو است با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد 'محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: آلیاژ تنگستن مواد محافظت از پرتو از ارزش لایه نیمه ارزش
d: آلیاژ تنگستن ضخامت محافظ پرتو، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد تنگستن پرتو آلیاژی نیاز را می توان به دست آمده .

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن اپل محافظ حفاظت در برابر اشعه و تابش آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. در خدمت شما هستیم.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیت| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved