ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> آلیاژ تنگستن پرتو حلقه فوکوس

آلیاژ تنگستن پرتو حلقه فوکوس

چه تنگستن آلیاژ اشعه حلقه فوکوس؟

حلقه فوکوس مورد استفاده برای تنظیم لنز به طوری که به نظر می رسد موضوع تیز بر روی فیلم یا CCD. اکثر دوربین های حال حاضر فوکوس اتوماتیک (AF)، برخی از تمرکز دستی (MF) و برخی دارای یک لنز فوکوس ثابت (F) است که تضمین کند همه چیز را از حدود 1.5 متر تا بی نهایت نسبتا تیز است. چند دوربین تمرکز قدرت (PF) است، که یک روش کتابچه راهنمای کاربر، با استفاده از موتوری تنگستن پرتو آلیاژی حلقه فوکوس. لنزهای با یک حلقه است که اجازه می دهد تا چنگال خوب را تابش آلیاژ تنگستن حلقه فوکوس آسان تر برای تنظیم و تمرکز دستی. ما می توانیم تابش آلیاژ تنگستن ارائه حلقه فوکوس عنوان مورد نیاز خود و تابش آلیاژ تنگستن حلقه فوکوس ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

یک لنز کم هزینه می کند یک حلقه تابش آلیاژ تنگستن تمرکز ندارد. در دوربینهای بسیار اساسی است. این لنز به فاصله حدود سه متر تنظیم کنید و متکی بر عمق میدان همه چیز را از حدود یک و نیم متر تا بی نهایت را. کیفیت است که همیشه یک مصالحه بر سر یک لنز با تمرکز.تنگستن قابل تنظیم تابش آلیاژ حلقه فوکوس خوب به سلامت ما است.

یک دستگاه نوری به دوربین های قدیمی تر ساخته شده و یا اضافه شده به عنوان یک پیوست. که استفاده می شود برای کار کردن فاصله سوژه با مقایسه دو دیدگاه. شما یک تصویر دو دیدن و تنظیم لنز تا زمانی که تصاویر شکل یک می دهد که یک فاصله خواندن که پس از آن می توانید به حلقه فوکوس منتقل می شود.

tungsten alloy focusing ring  tungsten alloy radiation focusing ring

همانطور که می دانیم، همه میکروالکترونیک دارند تابش هنگامی که ما استفاده می شود. به منظور مقاومت در برابر تشعشعات از پایان نامه محصولات، ما باید برای محافظت از اقدامات برای جلوگیری از آن. آلیاژهای تنگستن بهترین انتخاب ها برای تنگستن پرتو آلیاژی حلقه فوکوس است. در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی، تابش آلیاژ تنگستن حلقه فوکوس ارائه ارزش بسیار عالی است. آلیاژ با چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. مردم با استفاده از آلیاژ تنگستن پرتو قابل اعتماد تمرکز خواص حلقه.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، تنگستن پرتو آلیاژی محافظ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در همان وزن تنگستن محافظت از پرتو آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند.
وقتی که آلیاژ تنگستن وزن محافظ پرتو خاص، تراکم بیشتر، متراکم تر است، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. تنگستن پرتو آلیاژی محافظ مواد می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است تابش آلیاژ تنگستن مواد محافظ مناسب برای محافظت از پرتو است.

در طول طراحی محافظ، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو است با توجه به نیاز سپر به فروکش کردن ضخامت های مختلف محافظ مواد محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: آلیاژ تنگستن مواد محافظت از پرتو از ارزش لایه نیمه ارزش
d: آلیاژ تنگستن ضخامت محافظ پرتو، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت محافظ تنگستن پرتو آلیاژی، تقسیم بر چگالی آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو نیاز می توان بدست آورد

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد تنگستن پرتو آلیاژی حلقه فوکوس و تابش آلیاژ تنگستن محافظ داشته باشد. آدرس ایمیل خود را است sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیتe| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved