ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >>Tungsten Alloy Radiation Shielding Door

Tungsten Alloy Radiation Shielding Door

چگالی آلیاژ تنگستن سنگین آن را اولین انتخاب برای برنامه های کاربردی محافظ پرتو در تصویربرداری و درمان صنعت پزشکی می سازد. ما می توانیم گریدهای مختلف از تنگستن پرتو آلیاژی محافظ درب که به بهترین برآورده خواهد شد الزامات خاص خود را ارائه دهد. آلیاژ تنگستن رود محافظ پرتو جایگزین بی اثر به مواد مانند سرب و اورانیوم ضعیف شده است، و آن را برای استفاده حتی در مناطق محیط زیست ترین حساس امن است.

چه تنگستن آلیاژ محافظ پرتو درب؟

آلیاژ تنگستن درب محافظ پرتو با محافظ مواد خاص به منظور حفاظت از دستگاه ها و انسان ها را از اشعه نامرئی رادیواکتیو، امواج الکترومغناطیسی، و میدان مغناطیسی پر شده است. بسته به هدف استفاده، آلیاژ تنگستن درب محافظ پرتو به تنگستن پرتو آلیاژی درب محافظ نصب شده در اتاق اشعه ایکس، اتاق پزشکی هسته ای، RI (رادیواکتیو ایزوتوپ) آزمایشگاه یا اتاق های کنترل رادیواکتیویته های صنعتی و موج الکترومغناطیسی طبقه بندی درب نصب شده در محفظه محافظ موج مغناطیسی حفاظت ابزار پزشکی در بیمارستان یا اتاق MRI محافظ.

درب محافظ پرتو در امکانات مانند شتاب دهنده خطی یا مکان های که مسئولیت رسیدگی به ایزوتوپهای رادیواکتیو مانند نیروگاه های هسته ای، تجهیزات پزشکی و یا نهادهای اعمال می شود. اثربخشی محافظ (SE) است که در چنین روش محاسبه که دوز تابش کمتر از حد دوز قانونی و پس از آن به مقدار مناسب از مواد درب محافظ پرتو در داخل درب به منظور خسارت بمباران به حداقل برسد ناشی از رادیواکتیویته پر شده است.

tungsten alloy radiation door tungsten alloy radiation shielding tungsten alloy radiation doors

تنگستن پرتو آلیاژی محافظ درب با بالاترین کیفیت مواد و طرز کار ساخته شده است. برنامه های کاربردی نمونه شامل شتاب دهنده خطی درب نوترون، درب درمان های هسته ای، و درب اتاق تابش. هر یک از درب محافظ پرتو و قاب های سفارشی طراحی و ساخته برای دیدار با الزامات پروژه محافظ پرتو خود را. ما می توانیم تمام انواع بالاترین کیفیت تنگستن درب تابش آلیاژ محافظ با توجه به نیاز خود را ارائه، و محافظ های ارائه شده توسط تنگستن چین واجد شرایط است.

ویژگی های محصول عملکرد عالی حفاظت در برابر اشعه، ساختار درب منطقی، صاف باز کردن درب / بسته شدن، رمان و ظاهر زیبا، و همچنین مسابقه کامل بین اثر بصری و تجهیزات پزشکی با کیفیت بالا. بنابراین، آن است که واقعا یک محصول با کیفیت ایده آل قابل اجرا به اتاق رادیولوژی برای تجهیزات مانند شتاب دهنده های خطی، چاقو گاما، تجهیزات پس از بارگیری، کبالت 60، PET-CT، CT، DR، DSA، و دستگاه های اشعه ایکس در مدرن بالا -درجه یمارستان.تنگستن درب تابش آلیاژ محافظ محصولات رهبر ما است

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، تنگستن پرتو آلیاژی محافظ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در همان محافظ وزن تابش آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند.
هنگامی که وزن خاصی است، تراکم بیشتر، متراکم تر بیشتر، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. تنگستن پرتو آلیاژی محافظ مواد می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است تابش آلیاژ تنگستن مواد محافظ مناسب برای تابش محافظ محصولات است.

در طول طراحی محافظ، محافظت از پرتو است با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد 'محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: یاژ تنگستن ضخامت محافظ پرتو، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد را می توان به دست آمده نیاز دارند.

اگر شما هر گونه علاقه در درب آلیاژ تنگستن محافظ پرتو یا دیگر آلیاژ تنگستن محصولات محافظ پرتو, لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or call us by: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. We are at your service.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن پرتو حفاظت| تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت هسته ای
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved