ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> آلیاژ تنگستن پرتو مسکن

آلیاژ تنگستن پرتو مسکن

چه تنگستن آلیاژ مسکن حفاظت؟

با توسعه سریع علم پزشکی، بیشتر و بیشتر ابزار تابش در زندگی ما استفاده می شود. ابزار پزشکی و نیروگاه های هسته ای گسترده تبدیل شده اند و در حال حاضر موثر بر تمام زندگی ما است. ضروری است که مردم توجه بیشتری به تابش پرداخت می شود و حتی مهم تر برای موسسات برای حفاظت عمومی از مواجهه با اشعه و مطمئن شوید برای محافظت از هر منبع تشعشع تابش اشعه ایکس، اشعه گاما (تابش الکترومغناطیسی پر انرژی)، تابش آلفا ذرات (اتم هلیم) ذرات بتا (الکترون) و اشعه کیهانی، و غیره

به منظور حفاظت از بیماران و پرسنل از اثرات مضر اشعه یونیزان، مانند سرطان پستان، سرطان پوست، و غیره یک محیط تابش جذب بسیار عالی است به شدت مورد نیاز است. تنگستن آلیاژ محافظ مسکن مواد برای محافظت از پرتو استفاده می شود.

تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو در برابر اشعه X و اشعه گاما. تراکم بسیار بالا از تنگستن آلیاژ محافظ مسکن (بیش از 60٪ چگال تر از سرب) اجازه می دهد تا کاهش اندازه فیزیکی اجزای محافظ، بدون به خطر انداختن استحکام خود و یا اثر از آلیاژ تنگستن ویژگی های محافظ پرتو.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در همان وزن تنگستن محافظت از پرتو آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. هنگامی که وزن خاص، تراکم تر است، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. آلیاژ تنگستن محافظ مسکن می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است مواد آلیاژ تنگستن مناسب برای آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو و آلیاژ تنگستن محافظ مسکن است.

در طول طراحی محافظ، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو است با توجه به نیاز سپر به فروکش کردن ضخامت های مختلف محافظ مواد محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: محافظ ضخامت، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد نیاز را می توان به دست آورد.

موارد زیر تصاویر از تنگستن آلیاژ محافظ پرتو

tungsten alloy radiation shieldings tungsten alloy radiation shielding
تنگستن آلیاژ محافظ پرتو-01
تنگستن آلیاژ محافظ پرتو-02

 

مشتریان تو در سراسر جهان در حال بهره گیری از آلیاژ تنگستن خواص محافظ مسکن. اگر شما نیاز به حفاظت از خود، بیماران خود را و یا تجهیزات خود را از اثرات مضر اشعه بیش از حد، شما به جای حق آمده است!
محصولات ما در دسترس به عنوان قطعات به پایان رسید ماشین و یا میله به عنوان کوتاه، نوار دور، و بلوک های مستطیل شکل هستند.

با تقریبا همه با استفاده از تلفن همراه در حال حاضر، تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو از تلفن همراه یک مشکل قابل توجه است. تابش الکترومغناطیسی موجود در تلفن همراه است، زیرا استفاده از فرکانس رادیویی (RF)، برای ایجاد و دریافت تماس. دوز در نظر گرفته بسیار کوچک، به عنوان تولید گازهای گلخانه ای هستند کم قدرت (برد کوتاه). با این وجود، راه های که در آن شما می توانید قرار گرفتن در معرض این امواج را کاهش دهد. کارشناسان در حال حاضر در حال توسعه راه برای جلوگیری از تابش تلفن همراه و آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو مواد بسیار امیدوار کننده در این زمینه است.

تنگستن آلیاژ محافظ مسکن است برای مدیریت مقادیر زیادی از هسته های رادیویی با انرژی بالا طراحی شده است. یک اهرم مناسب اجازه می دهد تا تنظیم سریع از پنجره به زاویه بهینه برای هر کاربر و روش. یک صفحه خاص با یک تنفس شش ضلعی است که بر پایه نصب شده به منظور تسهیل در حال بارگذاری یک دست و تخلیه خوک دوز ترکیب به پایان می رسد شش ضلعی. آلیاژ تنگستن محافظ مسکن ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد آلیاژ تنگستن محافظ مسکن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا از طریق تلفن: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیت| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved