ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> آلیاژ تنگستن اتاق تابش

آلیاژ تنگستن اتاق تابش

آلیاژ تنگستن اتاق تابش

آلیاژهای تنگستن ما برای ظروف منبع رادیو اکتیو، رادیوگرافی گاما، سپر، و دارندگان منبع برای ورود به سیستم چاه نفتی، و ابزار دقیق صنعتی استفاده می شود. با دانسیته بالا آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو در آلیاژ تنگستن در داخل اتاق اشعه نیز به عنوان کولیماتورهای و محافظ پرتو در درمان سرطان، و همچنین حفاظت از سرنگ برای تزریق رادیواکتیو خدمت می کنند. هنگامی که شما نیاز به هدایت یک مقدار خاص از پرتو را به سطح هدفمند، آلیاژ تنگستن اتاق تابشکنترل شما نیاز آلیاژهای با چگالی بالا Chinatungten ادامه خواهد داد به انجام، حتی در شرایط افراطی و حرارت بالا را فراهم می کند. ما می توانیم محصولات آلیاژ تنگستن اتاق تابش به عنوان درخواست خود را ارائه.

اشعه گاما و پرتوهای ایکس را به طور موثر توسط مواد با چگالی بالا جذب می شود. تنگستن چین مواد با چگالی بالا یک خانواده از تابش آلیاژ تنگستن مواد با تراکم 50٪ بیشتر از سرب محافظ هستند. تراکم بالا، خوب مقاومت مکانیکی و ناتوانی ماخ عالی از AT؛ مواد M آنها را برای محافظ برنامه های کاربردی ایده آل است. آلیاژ تنگستن محصولات اتاق تابش محصولات رهبر ما. انواع اندازه ها و اشکال در اتاق تابش آلیاژ تنگستن در دسترس هستند.

آلیاژ تنگستن خواص اتاق تابش:

محتوای تنگستن (wt %): 90-97

تراکم بالا   16.0~18.5g/cm3

استحکام بالا   580~950Mpa   

tungsten alloy radiation room
tungsten alloy radiation shielding

مزایای استفاده از اتاق اشعه آلیاژ تنگستن:
پلاستیک خوب
خوب مقاوم در برابر خوردگی
اموال ماشینکاری خوب
هدایت حرارتی بالا
ضریب انبساط حرارتی پایین
ضریب جذب جرم بالا

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی در اتاق تابش آلیاژ تنگستن مانند سرب و کاربید بور، تنگستن پرتو آلیاژی محافظ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در همان آلیاژ تنگستن وزن آلیاژ محافظ پرتو چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند.
هنگامی که وزن خاص، تراکم بیشتر، متراکم تر است، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. تنگستن پرتو آلیاژی محافظ مواد می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است تابش آلیاژ تنگستن مواد محافظ مناسب برای محافظت از پرتو محصولات است.

در طول طراحی محافظ، تنگستن محافظت از پرتو آلیاژ با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد محاسبه.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: آلیاژ تنگستن مواد محافظت از پرتو از ارزش لایه نیمه ارزش
d:

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد اتاق تابش آلیاژ تنگستن است. آدرس ایمیل شما sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیت| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved