ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >>تنگستن آلیاژ رادیاتور پوشش

تنگستن آلیاژ رادیاتور پوشش

پوشش تابش شده است برای چندین دهه مورد استفاده قرار دهید. پوشش اشعه اوایل به دلایل تکنولوژیکی بود بسیار کارآمد و بسیار گران قیمت نیست. آن را با افرادی که در رادار و انتقال مایکروویو کار استفاده شد. به عنوان توسعه فن آوری، بهره وری از پوشش تابش شده است به شدت افزایش یافته است. آن موثر می تواند مقاومت در برابر و بر گرداندن اشعه X، اشعه ماوراء بنفش، اشعه مایکروویو و غیره. به عنوان افزایش سطح تابش و تبدیل به یک مشکل، بسیار مهم است برای محافظت از بدن از آن. تنگستن آلیاژ پوشش رادیاتور سما شتاب دهنده ضروری است. از آنجا که از چگالی بالا و کوچکترین ظرفیت، مواد آلیاژ تنگستن در حال کسب محبوبیت به عنوان حفاظت از بدن، تنگستن پوشش تابش در برابر اشعه شتاب دهنده پلاسما. در مقایسه با سرب، تنگستن است بسیار کوچکتر اما با چگالی بالاتر است، که برای جذب نور بالا بسیار مفید است. آن است که بیش از 60٪ چگال تر از سرب با ماشینکاری عالی و مقاومت در برابر خوردگی خوب است. و مهم تر، متحد تنگستن سازگار با محیط زیست و غیر سمی است.

مزایای استفاده از تنگستن آلیاژ رادیاتور پوشش

کارشناسان که قرار گرفتن در معرض تابش را می توان با فشار زیاد محافظ کاهش می یابد. چگالی یک ماده مرتبط است به توانایی تابش توقف آن است. تراکم بالاتر به معنی قدرت بهتر توقف و محافظ. با توجه به تراکم بالاتر، آلیاژ تنگستن سنگین است قدرت توقف بسیار بالاتر از سرب است. تخفیف خطی بیشتر آن از اشعه گاما بدان معنی است که کمتر برای محافظت از برابر مورد نیاز است. روش دیگر مقدار مساوی از محافظ تنگستن انواع خطرات قرار گرفتن در معرض کاهش از محافظ سرب معادل آن.

آلیاژ تنگستن سنگین یک ماده خام مناسب برای پوشش پرتو تنگستن آلیاژ به حفاظت در برابر تشعشع است، به عنوان ترکیبی از تراکم رادیوگرافی (بیش از 60٪ چگال تر از سرب)، ناتوانی ماخ، مقاومت به خوردگی خوب، جذب تابش بالا (نسبت به سرب)، ساده شده چرخه زندگی و استحکام بالا. آلیاژ تنگستن پوشش پرتو درمانی می تواند به همان درجه از حفاظت به عنوان سرب در حالی که به طور قابل توجهی کاهش حجم کلی و ضخامت سپر و ظروف فراهم می کند. علاوه بر این، در مقایسه با سرب یا اورانیوم ضعیف شده در گذشته، آلیاژ تنگستن سنگین در پوشش تابش آلیاژ تنگستن قابل قبول تر است، برای آنها غیر سمی هستند.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن رادیاتور پوشش می دهد؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، تنگستن پوشش تابش آلیاژ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در وزن همان آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. هنگامی که وزن خاص، تراکم تر است، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. مواد آلیاژ تنگستن می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است مواد آلیاژ تنگستن مناسب برای محافظت از پرتو است.
تنگستن پرتو آلیاژی پوشش برای سرنگ آلیاژ تنگستن پلیتی تابش
نگستن آلیاژ پوشش رادیاتور برای محافظت α-ray را، β-ray را، γ اشعه تنگستن آلیاژ پوشش رادیاتور برای محافظت از لامپ

پزشکی نرم افزار سری از آلیاژ تنگستن پرتو جلد مواد محافظ در پزشکی:

1 . آلیاژ تنگستن (آلیاژ تنگستن سنگین) اختر یاب چند برگ (MLC)


هسته ای کاربرد فناوری سری از آلیاژ تنگستن پرتو جلد محافظ:

1. چشمه 60Co و آلیاژ تنگستن ظروف دیگر محافظت از پرتو;


کاربرد تنگستن آلیاژ اشعه بیش از قطعات محافظ:

• ظروف منبع رادیو اکتیو


• محافظ در تجهیزات درمان سرطان

در طول طراحی محافظ، آن است که با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد 'محاسبه شده است.br /> فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: محافظ ضخامت، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد نیاز را می توان به دست آورد.

tungsten alloy radiation shieldings
استفاده از پوشش تابش آلیاژ تنگستن است موضوع را به NRC، EPA، یا مقررات خاص OSHA، پس از آن به طور گسترده ای استفاده می شود، مانند:
ظروف منبع رادیو اکتیو
سپر رادیوگرافی گاما
بلوک حفاظت
دارندگان منبع برای ورود به سیستم چاه نفت و ابزار دقیق صنعتی
اشعه ایکس

اگر شما علاقه مند در پوشش اشعه تنگستن، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696, ما در خدمت شما در همه زمان ها است.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیت| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved