ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> تنگستن آلیاژ پلاسما شتاب دهنده محافظ

تنگستن آلیاژ پلاسما شتاب دهنده محافظ

چه پلاسما شتاب دهنده محافظ؟

شتاب دهنده فقط در چند نوع گسترده است. اول، آنها هم سبک تر ذرات (الکترون و پوزیترون) و یا آنهایی که سنگین تر (مانند پروتون ها و پادپروتون) رهنمون می شود. دوم، آنها می توانند ذرات در یک پاساژ تک در امتداد یک خط مستقیم و یا در بسیاری از مدارهای اطراف یک حلقه دایره ای را تسریع بخشد. در انرژی های مانند، الکترون و پوزیترون باید در یک خط مستقیم شتاب. شتاب آنها را در یک حلقه در از دست دادن انرژی بیش از حد از یک فرآیند به نام تابش سنکروترون شود.

در یک شتاب دهنده پلاسما، نقش برای ساختار شتاب توسط پلاسما و گاز یونیزه شده است. به جای این که یک مشکل، شکست الکتریکی بخشی از طراحی است که به دلیل گاز است شکسته برای شروع با. منبع پودر است اشعه مایکروویو نیست اما در هر صورت یک پرتو لیزر و یا یک پرتو ذره باردار است. بنابراین، پرتو را به مشکل می شود. برای محافظت از اشعه بسیار مهم است. تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو شتاب دهنده پلاسما امری ضروری است. آلیاژ تنگستن محافظ تابشی ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.
tungsten alloy plasma accelerator shielding
 تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو

تنگستن آلیاژ محافظ پرتو مناسب برای پلاسما شتاب دهنده است

بسته به سنگین ترین تراکم اما کوچکترین ظرفیت، مواد آلیاژ تنگستن است بیشتر و بیشتر محبوب تواند برای ساخت تابش آلیاژ تنگستن برای ساخت محافظ برای بدن از تابش شتاب دهنده پلاسما استفاده میشود. در مقایسه با سرب، تنگستن است بسیار کوچکتر اما با چگالی سنگین تر است که برای جذب نور بالا بسیار مفید است. آن است که بیش از 60٪ چگال تر از سرب، در عین حال، آن را تا ماشینکاری عالی، مقاومت در برابر خوردگی خوب است. مهم ترین چیز این است که، تنگستن مواد سازگار با محیط زیست است.
tungsetn alloy plasma accelerator shielding
تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو

تنگستن چین می تواند ارائه دهد آلیاژهای تنگستن پلاسما شتاب دهنده محافظ

ما می توانیم تنگستن محافظت از پرتو عیار و سایر محصولات به عنوان محافظ شتاب دهنده پلاسما در برابر اشعه مورد استفاده قرار دهد. لطفا موارد زیرآلیاژهای تنگستن شتاب دهنده پلاسما محافظ تصویر:

tungsten alloy plasma accelerator shielding tungsten heavy alloy plasma accelerator shielding
آلیاژهای تنگستن شتاب دهنده پلاسما محافظ
تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن محافظ پرتو؟

در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی مانند سرب و کاربید بور، آلیاژ تنگستن تابش محافظ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در وزن همان آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. هنگامی که وزن خاص، تراکم تر است، و ضخامت خواهد بود نازک تر است. تنگستن پرتو آلیاژی محافظ مواد می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است آلیاژ تنگستن مواد محافظ تابش مناسب برای محافظت از پرتو است.

در طول طراحی محافظ، آن است که با توجه به نیاز سپر به خرد کردن ضخامت محافظ مواد متعدد 'محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: محافظ ضخامت، با ضخامت لایه نیمه ارزش واحد خود، شما را به ضخامت لایه نیمه ارزش از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد نیاز را می توان به دست آورد.

اگر شما هر گونه پرسش در مورد محافظ تنگستن پرتو آلیاژی و سایر محصولات آلیاژ تنگستن، لطفا دریغ نکنید برای تماس با sales@chinatungsten.com, و یا تماس 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved