chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамової дроту мідного

Вольфрамової дроту мідного

 

Вольфрамової дроту мідного

Інструкція про застосування

1. Aquadag шару на поверхні проводів повинні бути видалені, перш ніж використовувати провід не придатний для контакту з залізом, нікелем, вуглецю, при температурі вище 1000. Провід повинні бути збережені в сухих приміщеннях, в яких відносна вологість повітря не повинна перевищувати 65%, а віддаляючись від кислоти або лугу атмосферу.

2. Очищені проводи повинні бути збережені в суховантажних суден.

вольфрамової дроту з мідних сплавів  вольфрамової дроту з мідних сплавів

Як вольфрамової дроту проводиться сплав вольфраму міддю

1. Натискання - Вольфрам порошок просівають і змішують. Сполучного можуть бути додані. Фіксована сума у ​​розмірі зважують і завантажують в сталеву форму, яка завантажується в пресі. Порошок ущільнюється в єдине, але крихкий бар. Прес-форми розібрати і бар видалені.

2. Попереднього спікання - тендітна панель поміщається в вогнетривкий човні металу і завантажуються в піч з водневою атмосферою. Під впливом високої температури починає закріплення матеріалу разом.Матеріал становить близько 60% - 70% від повної щільності, практично без зростання зерен.

3. Повний спікання - Бар завантажується в спеціальний водяним охолодженням лікування пляшку.Електричний струм пройде через бар. Тепло, що виділяється цей струм викличе бар з щільністю до 85% до 95% від повної щільності і скоротиться на 15% або близько того. Крім того, вольфраму кристали починають формуватися усередині бару.

4. Ковка - вольфраму бар тепер сильний, але дуже крихкий при кімнатній температурі. Це можна зробити більш гнучкими за рахунок підвищення її температури між 1200'C в 1500'C. При цій температурі, бар може бути переданий через Swager. Swager це пристрій, який зменшує діаметр стрижня, проходячи через кристал, який призначений для забити стрижня близько 10 000 ударів на хвилину. Зазвичай Swager дозволить знизити діаметр близько 12% за один прохід. Ковка подовжується кристали, створюючи волокнисту структуру. Хоча це бажаним в готовому продукті на пластичність і міцність, на даний момент стержня повинен бути вулицями, звільнений від нагрівальних. Ковка триває, поки стрижень знаходиться між 0,25 і 0,10 дюйма.

5. Малюнок - Обтискні проводу близько 0,10 дюйма тепер можна зробити через штампи для зменшення діаметру. Провід змащується та проведеної через штампи з карбіду вольфраму і алмазів. Точне скорочення діаметра залежить від точної хімії і кінцевому використанні дроту. Як дріт звертається, волокна знову подовжені і збільшує міцність на розрив. На певних етапах може бути необхідно для aneal дроти для подальшої обробки. Провід можуть бути зроблені так добре, як 0,0005 дюймів у діаметрі.

Якщо у Вас є інтерес до нашої мідного сплаву вольфраму, будь ласка зв'язатися з Нами по електронній пошті: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com телефону або по: 86 592 5129 696, ми до ваших послуг весь час.

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Вольфрам мідний радіатор| Вольфрам мідних теплових бази| Бар вольфраму мідні|

Рід вольфраму мідні| Труби мідні Вольфрам| Цегла вольфраму мідні|


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved