chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамового сплаву розкряжування бар

Вольфрамового сплаву розкряжування бар

Що розкряжування бар?

 

Вольфрамового сплаву розкряжування бар Вольфрамового сплаву розкряжування бар Вольфрамового сплаву розкряжування бар

Розкряжування бар являє собою робочий інструмент отримав за робочими поверхнями для забезпечення підтримки членам у застосуванні вплив кріплення, включаючи перерваний toolhead і обробляти деталі з низькою віддачею ударопоглинаюча Spacer за умови наявності між ними, щоб приймати ударні навантаження на стиск і зрушення.

Розкряжування бар с використовується на задній металевій заклепки для протидії силі удару, з іншого боку.Вони також можуть бути використані, щоб поглинути силу зброї заклепки, зменшуючи вібрацію розкряжування.

Розкряжування барів використовується для формування bucktails на заклепках. І бувають різних форм і розмірів.Вони, як правило, виготовлені з легованої сталі схожі на інструментальної сталі. Особлива форма буде використовуватися, залежить від місця розташування і доступності заклепки для експлуатації. 

Розміри і вага панелі залежить від розміру і сплавів заклепки для експлуатації. При певних умовах і для конкретних установок заклепки, спеціально розроблені розкряжування барів місцевого виробництва.

В Chinatungsten Інтернет ,   розкряжування барах , як правило, виготовлені з вольфраму важких сплавів. Всі краї і задирки робочої поверхні поліруються для проблеми вільного використання. Це допомагає запобігти заміжжя сформованих bucktails. Будь ласка, зверніть увагу, що ніколи не тримайте розкряжування бар в лещата, якщо лещата щелепи забезпечені захисними кришками для запобігання заміжжя в розкряжування бар.

Чому сировини вольфраму важкий сплав?

Насолоджуйтесь легше, краще клепки з меншою втомою. вольфраму важкий сплав розкряжування барів пропонують максимальну щільність доступні. Ці смуги більш ніж в два рази важче ідентичні панелі виготовлені із сталі. Невеликий розмір і висока щільність роблять ці бари універсальний, здатний поміститися в невеликій області.Всі бари мають повний радіус по всіх краях для безпеки та зручності у зверненні.

Важкий сплав вольфраму розкряжування барів в результаті розпилювання барі одного і того ж ваги, але в два рази менше. Розкряжування барів використовуються в установці заклепки порушити стрижень заклепки. Важкий сплав вольфраму розкряжування барів зниження віддачі при відображенні впливу до валу заклепки.

Більш висока щільність зменшує вібрацію і удар спину, розкряжування. Візьміть приклад з плюси і використовувати те, що вони використовують. Ми здійснюємо повний спектр стандартних барів і може звичай будувати бари з вашими вимогами. Всі бари мають гладкі грані і закругленими краями і кутами для зручності та безпеки в зверненні.
зв'язатися з Нами для отримання додаткової інформації про важкі сплавів вольфраму розкряжування барах! Будь-які замовлення або запити будуть дуже вітається!

За даними слідства для різних розкряжування барів тієї ж форми, але різних матеріалів і масові характеристики, використання важкого, але такого ж розміру вольфраму розкряжування барів може зменшити вібрації передачі вручну. 

Одним словом, вольфраму розкряжування барів дуже корисні для розкряжування заклепки і зробить ваше життя набагато легше в процесі складання. 

Кращий вибір - вольфраму важких сплавів (ВАЗ) розкряжування бар!

В Chinatungsten Інтернет, всі наші Вольфрам розкряжування бари зроблені з більше 90% вольфраму W важких сплавів. З тією перевагою, що більш ніж в два рази щільніше, ніж сталь, вольфрам розкряжування бар тепер стає кращим вибором для клепки, особливо в умовах обмеженого простору. З відповідною бар розкряжування, ви будете робити це завдання і досконалим, тобто менше заклепки, щоб висвердлити.

Зв'язатися з Нами по sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com зараз і отримаєте хорошу ціну Вольфрам розкряжування барів у нас!

Ми сподіваємося, що на нашому сайті Ви можете знайти правильний тип (и), малюнок (и), які можуть задовольнити ваші вимоги. Також є можливість мати "звичай" бари зроблені з вашими вимогами, якщо величина потрібно. Якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно, ви можете звернутися до зв'язатися з Нами безпосередньо під Ваші вимоги та / або питань.

Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете зв'язатися з нами наступними способами: 
Телефон: +86 592 5129696 
Email: sales@chinatungsten.com

Ви можете знайти більш  докладно знання вольфрамових розкряжування барів, прохання відвідати наш сайт суб-вольфрамового сплаву розкряжування бар .

 

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Вольфрамового сплаву противагою для аерокосмічної| Вольфрамового сплаву для літаків і вертольотів|  


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved