chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Радіаційна Терміни та визначення

Радіаційна Терміни та визначення

 

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки.Нижче radiaition захисту термін і визначення. 

Ефективний період напіввиведення 

час, необхідний для кількості радіонуклідів на зберігання в живому організмі, щоб бути зменшена на 50 відсотків в результаті спільної дії радіоактивного розпаду і біологічної ліквідації. 

Електромагнітне випромінювання

 подорожі хвильовий рух у результаті зміни електричного або магнітного поля. Знайомі типів електромагнітного спектра випромінювання рентгенівських променів (і гамма-промені) з короткою довжиною хвилі, через ультрафіолетової, видимої та інфрачервоної областях, в радіолокаційних і радіохвилі щодо довгохвильові.Тільки більш високих енергій (вище частоти / коротшою довжиною хвилі) форм електромагнітного випромінювання є іонізуючими. Випромінювання в нижньому діапазоні енергій, таких як видимого, інфрачервоного радара, і радіохвилі, які неіонізуючих. 

Електронна 

елементарна частинка з негативним зарядом і масою 1/1837 маси протона. Електрони оточують позитивно заряджене ядро атома. 

Елемент

Одним з відомих хімічних речовин, які не можуть бути розбиті, не змінюючи його хімічні властивості.Деякі приклади включають водень, азот, золота, свинцю та урану. Див періодичної таблиці елементів.

експозиції 

загальний термін, використовуваний вільно висловити те, що людина отримує в результаті піддаються впливу іонізуючого випромінювання. 

Зовнішнє опромінення 

ситуації, в якій джерелом впливу є зовнішнім по відношенню до, тобто поза тілом.

 Кінцівки 

рук, передпліччя, лікті, ноги, коліна, ноги нижче коліна і щиколотки (припустиме опромінення в цих регіонах, як правило, більше, ніж у всьому тілі, тому що вони містять менше крові, кровотворних органів і мають менші обсяги поглинання енергії) . 

Фільм значок

 Фотоплівки для вимірювання іонізуючого опромінення персоналу для цілей моніторингу. Фільм значок може містити два або три фільми різної чутливості, і він може містити фільтр, який захищає частини фільму від певних видів випромінювання. 

розщеплюються 

Хоча іноді використовується як синонім для подільного матеріалу, цей термін набув більш обмеженим сенс. А саме, будь-який матеріал, що діляться тепловими (повільними) нейтронами. Три основних подільних матеріалів урану-233, уран-235 і плутонію-239. 

поділу (діляться) 

розщеплення ядра атома (зазвичай з важких елементів), принаймні двох інших ядер і випуск щодо велика кількість енергії. Два або три нейтрона, як правило, виділяється при такого роду перетворення.

 газоподібних продуктів поділу

цих продуктів ділення, які існують в газоподібному стані. В ядерних енергетичних реакторів, це включає в себе перш за все благородні гази, такі як криптон і ксенон. 

Продукти поділу 

ядер (осколків), утвореної при розподілі важких елементів, а також радіонукліди утворюються при наступних продуктів розпаду радіоактивних осколків поділу. 

розщеплюються 

Зазвичай використовується як синонім для подільного матеріалу, зміст цього терміна було розширено для включення матеріалів, які можуть бути розщеплений на швидких нейтронах, наприклад, урану-238. 

Fusion реакції 

реакції, в яких принаймні одного важкого, більш стабільні ядра проводиться шляхом поєднання двох більш легких і менш стабільних ядер. Реакції цього типу несуть відповідальність за величезні викиди енергії, наприклад, тепло від сонця.

Якщо у вас є інтерес до нашої продукції, будь ласка зв'язатися з Нами по електронній пошті:sales@chinatungsten.com або по телефону: 86592 5129 696.


Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved