chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вага лижного баланс

Вага лижного баланс

 

Лижний ваги баланс відноситься до технологічного сектору лиж та приладдя до них, які дозволяють оптимальної роботи повинні бути досягнуті у всіх спортивних дисциплінах гірськолижного спорту.Зокрема, продукт відноситься до збірки, що складається з лиж, лижних черевиків і пов'язаного прив'язки, в якій один або кілька ваг змінного розміру встановлюються на лижах з метою досягнення кращого балансу лижних себе і зниження вібрації його різних частин викликано тим, що тиск напруги, що діють на зоні підшипників контакту лижі зі зміною сніг постійно і дуже швидко з точки зору інтенсивності та точки прикладання. 

Лижі, як відомо, де одна або кілька ваг, що застосовуються в зумовлених позицій.

 Люди зрозуміли, що додавання цих ваг, таких як вага вольфрамового сплаву можуть у певній мірі підвищити продуктивність лижі, але, не встигнувши ретельно проаналізувати фізичну проблема повинна бути вирішена, не залишає його користувачеві визначити в кожному випадку величина ваги і їх розташування на основі його / її особистим відчуттям.

 В принципі, до цих пір, він був реалізований тільки, що додавання ваги на гірськолижний підвищує його стійкість і керованість, але не точний критерій був визначений як , де ці ваги можуть бути точно і ефективно знайти і величину сказав ваги.

 Цей момент збігається по суті з точки кріплення лижних чобіт на лижах і знаходиться в зоні кріплення, в приблизно в центральне положення.

 Люди тому вирішив, що для того, щоб зменшити коливання дві частини лижних знаходиться "вгору" і "вниз" вищевказаних точки кріплення, необхідно звести до мінімуму величину маси цих частин , який, як результат пов'язаний момент інерції, може посилювати коливання їх, що утворюються при вищевказаних обертальні рухи і дії як індивідуально, так і в поєднанні один з одним.

 Люди Тому висновок, що найкращий результат може бути отриманий шляхом застосування одного або кількох вольфрамового сплаву вагою (бажано тільки один, як буде показано нижче), що мають вагу і місце, наприклад, для того, щоб центр ваги лижі / лижні завантаження / прив'язок збірки збігається з уже згаданої точки кріплення.

Таким чином, через її невеликий обсяг, важка вага, вольфрамового сплаву стали популярним матеріалом для балансу.

Вольфрам Вага лижного балансВольфрам Вага лижного баланс

Якщо у вас є будь-які питання або питання про цей продукт, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з Нами в sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com . Ціна буде пропонуватися в залежності від розміру, щільності, кількості, жорсткості, і будь-яких інших специфічних вимог.

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Переваги Сплав вольфраму противагою| Класифікація сплавів вольфраму противагою|

Вольфрамового сплаву плазмового прискорювача екранування| Коліматор вольфрамового сплаву|

 

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.


Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved