chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамового сплаву гольф-клуб

Вольфрамового сплаву гольф-клуб

Гольф-клуби , як правило, складаються з титану або стали, або литі або ковані. Chinatungsten Інтернетможе запропонувати главі гольф-клуб вводять вольфрамового сплаву який набагато важче.

 Вольфрам , з питомою вагою 19,5, вольфрам (W) приблизно в 2,5 рази важче, ніж сталь, і трохи більше, ніж в 4 рази важче, ніж титан. Цей матеріал був відомий своєю нитки програми протягом тривалого часу. Але для гольф-клубів, в основному використовується в якості ваги для зміщення центру ваги нижче і / або глибше, та / або по периметру конструкції. Крім того, метал використовується для м'яча для гольфуАбо для ядра або у вигляді порошку для композитного шару під кришкою. 

Багато методи були використані для зважування глави гольф-клуб, щоб отримати кращу продуктивність. У клубі голови, ваги були прикріплені до єдино для того, щоб знизити центр ваги. Зазвичай ми використовуємо гвинт вольфрамового сплаву в підошві кожного розділу титану клуб тіла змінюється вага голови гольф-клуб, щоб поліпшити роботу клубу. 

гольф-клубу глава переважно має довжину від 2,0 дюйма до 3,0 дюйма, більше переважно від 2,25 до 2,50 дюймів і найбільш переважно 2,4 дюйма. Клуб голову переважно має висоту від 1,25 дюйма до 1,75 дюйма, більш переважно від 1,35 до 1,50 дюймів дюймів і найбільш переважно 1,42 дюйма.

гольф-клуб гольф-клуб гольф-клуб

Вольфрамового сплаву гольф ваг ми пропонуємо 

Chinatungsten Інтернет може запропонувати противаг вольфрамового сплаву для різних додатків, включаючи різні види запасних частин і гвинтів для гри в гольф, а також у різкому стрижнів, смуг, блоків, бар, кільця, і інших готових частин. 

Наш відділ продажів присвячена служінню вам високий рівень обслуговування клієнтів і якість продукції. 

як ефективний і інноваційний приватна компанія, наше стратегічне положення існує, щоб служити потребам спортивної індустрії з акцентом на ціни і специфічні вимоги. Ми раді можливості співпрацювати з нашими клієнтами в розробці індивідуальних характеристик.Наша місія полягає у відповідності до індивідуальних вимог замовника. Гнучкість нашої сили. Ми пишаємося тим, що в змозі знайти правильне рішення проблеми клієнта.


Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з Нами в sales@chinatungsten.com або по телефону: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Сплав вольфраму та спорту| Вольфрамового сплаву Golf вага| Гольф-вольфрамового сплаву Гвинт|

Snake Eyes Вага Golf вольфраму|  


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved