chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамовий сплав Стрижень з Moly

вольфрамового сплаву Стрижень з Moly Введення:

<Сильний> tungsten alloy rod with moly вольфрам сплав стрижень з молібденом є високою щільністю, на основі вольфрам матеріалу, отримані методами порошкової металургії. Вольфрам сплав стрижень з молібденом аналогічний для одного типу відомого бренду стрижня для зварювання, яка має три види додатків:
У тому числі: <Літій> Вольфрамовий сплав стрижень з Moly Extrusion Dies
 • Вольфрам сплав стрижень з Moly для лиття під тиском компонентів
 • Вольфрам сплав стрижень з Moly Hot клепкою, Електричної осадкою і Electroforging
 •     

  вольфрамового сплаву Стрижень з Moly Використовується в Extrusion Dies

  <Р> Вольфрамовий сплав стрижень з Moly широко використовуються для штампів в екструзії металів, особливо сплавів на основі міді, які можуть забезпечити значно більш тривалий термін служби, ніж більш традиційні штамповані матеріали. Вольфрам сплав стрижень з Moly для зварювання є особливо корисним матеріалом для штампового оснащення лиття, особливо для лиття алюмінію і латуні. Конкретні програми, такі як ті, які показані нижче дозволяють економічні переваги вольфрамового сплаву стержень з Moly для зварювання:
          а) Dies, сердечники і допоміжні компоненти для латуні або заліза лиття під тиском, де потрібен тривалий термін служби.
          б) Штампи і сердечники для лиття латуні або чорної матриці, де хороші ливарні поверхні є вимогою для того, щоб знизити витрати на наступні опоряджувальні.
          с) Ядра і вмирають вставки для алюмінієвого лиття, який буде припой або руйнують, коли виготовлені зі сталі.
          г) Сердечники і вмирають вставки, розташовані atheavy секцій виливки, де додатковий охолоджуючий ефект потрібно, щоб зменшити або усунути усадочною пористості.
          е) Облицювання, що застосовуються аргонодугового зварювання на критичних областях стали вмирає схильні до ерозії при використанні для алюмінієвого лиття.
  е) добре обробляється, що полегшує виготовлення складних форм і лиття під тиском, рециркуляції вольфрамового сплаву стержня з Moly.

  Ми можемо забезпечити всі види сплаву стрижня вольфраму для зварювання схожі на одного типу відомого бренду стержня відповідно ваша вимога. Наш вольфрамовий сплав стрижень має аналогічні або навіть кращі властивості.

  вольфрамового сплаву Стрижень з Moly Використовується в Hot клепки, Електричні осаді і електроформірованіі

                 
  dies casting 

components
        Вольфрам сплав стрижень з Moly є особливо корисним матеріалом, з якого для виготовлення оснастки лиття під тиском, особливо для лиття алюмінію і латуні.
          У цих процесах тепло генерується через контактний опір фільєри / електрод, і при проходженні струму через компонент. Достатня тепло генерується, щоб підняти матеріал у пластикове стан і тиск прикладає підробити або зміщувати матеріал в якусь задану форму або форму.
                    а) Висока міцність при стисненні
                    б) Висока твердість при підвищеній температурі
                    в) Низька
                    г) Хороша стійкість до окислення при підвищеній температурі
                    е) Стійкість до налипання до роботи формуються ідеально підходить для цього додатка, і дасть довге життя, коли компонент поверхню є гладкою і регулярної. Якщо вольфрамовий сплав стрижень з Moly компонентних матеріалами має шорстку і нерівну поверхню, спікання може відбуватися між електродом і розладом становищем компонентів.

  Типові властивості вольфрамового сплаву Рода з Moly

                  
  tungsten alloy rod with Moly
                

  Вольфрамовий сплав Стрижень з Moly

          <Ширина тд="197"> Щільність:                                                                          
  17.3 г / см3
  Твердість:   32 HRC  
  межа міцності на розтяг:   960 млн / м2  
  0,2% умовний межа плинності:   600 млн / м2  
  Подовження на 24мм:   6%  

  Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про вольфрамового сплаву стержень з Moly, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами по електронній пошті: продажів @ chinatungsten.com або по телефону: 0086 592 5129696.

   

  Детальніше>>

  Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

  Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

  Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
  Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
  Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
      [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
      [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
      [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
  зв'язки >   [кульові крани]

  Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
  Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
  Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved