chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >> Radiation Terms and Definitions

Radiation Terms and Definitions

 

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки. Нижче radiaition захисту термін і визначення.

Ланцюгова реакція
Реакції, яка є самопідтримуваної. У ланцюгової реакції поділу ядра діляться атом поглинає нейтрон і поділів (наприклад, розпадається), випустивши додаткові нейтрони. Це, в свою чергу, може бути поглинений іншим діляться ядер, вивільняючи ще більше нейтронів. Ланцюгової реакції поділу є самопідтримуваної, коли число нейтронів випущений в даний момент часу дорівнює або перевищує число нейтронів, втрачених по поглинанню в неделящіхся матеріалів або вихід із системи.

заряджених частинок
Іонов. Елементарних частинок, що несуть позитивний або негативний електричний заряд.

Колективна доза
Сума індивідуальних доз, отриманих в даний період часу за вказаними населення від впливу зазначених джерел випромінювання.

гарантованої еквівалентної дози
Доза для конкретного органу або тканини, отриманих від надходження радіоактивних матеріалів на фізичну особу, яка досягла певного часу після прийому. Для цілей радіаційного захисту, в зазначений час є 70-річного віку, які, як правило, приймаються на 50 років для робочого випромінювання і 70 років для членів суспільства.

вчинені ефективна еквівалентна доза
Очікувана еквівалентна доза для даного органу множиться на ваговий коефіцієнт.

Компактний
Група з двох або більше держав, що утворилися розпоряджатися низькоактивних радіоактивних відходів на регіональному рівні. У ряді держав сформувалися компактів.

забруднення
Небажані радіоактивний матеріал, який осідає на поверхні або всередині структури, районів, об'єктів або людей.

Космічне випромінювання
Проникаючі іонізуючого випромінювання, як частинки і електромагнітні, що відбувається в космічному просторі. Вторинні космічні промені, утворені взаємодією в атмосфері Землі, складає близько 45 до 50 мбер з 300 мбер природного радіаційного фону, що середній представник громадськості США отримує в рік.

Counter
Загальне позначення застосовується для виявлення радіації інструментів або обстеження метрів, виявлення та вимірювання випромінювання. Сигнал, який вказує іонізації подія було виявлено називається кол.

критичного органу
Та частина тіла, яка є найбільш чутливі до радіації збиток від конкретних умов впливу аналізованого з урахуванням доз різних частин тіла, отримують під впливом умов.

кумулятивна доза
Загальна доза в результаті неодноразового впливу іонізуючого випромінювання в тій же частині тіла, або на все тіло, за певний період часу.

Кюрі (Ки)
Оригінальний блок використовується для позначення швидкості розпаду зразка радіоактивного матеріалу. Кюрі одно, що кількість радіоактивного матеріалу, в якому число атомів відбувають в секунду дорівнює 37 млрд. доларів (3,7 × 1010). Вона була заснована на швидкість розпаду атомів в один грам радію. Він названий на честь Марії та П'єра Кюрі, що відкрив радій в 1898 році. Кюрі є основною одиницею радіоактивності, що використовуються в системі радіаційного підрозділів в США, називають «традиційної» одиниць.

продукти розпаду
Продукти розпаду також називають "дочірніх продуктів". Вони радіонуклідів, які утворюються в результаті радіоактивного розпаду материнських радіонуклідів. У разі радію-226, наприклад, дев'ять послідовних різних продуктів радіоактивного розпаду утворюються в так званому "ланцюжок розпаду". Ланцюжок закінчується утворенням свинцю-206, яка є стабільною нукліда

розпад, радіоактивний
Зменшення кількості радіоактивного матеріалу з плином часу за рахунок спонтанного випромінювання з ядрами атомів альфа або бета-частинки, часто супроводжується гамма-випромінюванням

Заявлений вагітна жінка
Жінка, яка також є випромінювання працівника і добровільно повідомила свого роботодавця в письмовій формі про свою вагітність і передбачуваної дати зачаття.

списання
Процес закриття об'єкта слід зниження залишкових кількостей радіоактивних речовин до рівня, який дозволяє звільнення майна в користування.

Знезараження
Скорочення або усунення забруднення радіоактивних матеріалів від структури, область, об'єкт або людина. Знезараження може бути досягнуто шляхом (1), обробки поверхні, щоб видалити або зменшити забруднення або (2) дати матеріал варто дозволити кількості радіоактивного матеріалу зниження в результаті радіоактивного розпаду.

Збіднений уран
Урана з відсотків урану-235 менше, ніж 0,7 відсотка знаходиться в природному урані. Воно виходить з відпрацьованого (використовується) паливні елементи або як побічний продукт хвости, або залишки від поділу ізотопів урану.

Похідні повітрі концентрації (КСР)
Концентрація радіоактивних речовин в повітрі, що призведе до річної ліміт споживання, якщо людина дихає повітрям, що протягом року. Для випромінювання працівник, передбачається, повітря дихав протягом 2000 годин на рік на робочому місці.

детектор
Матеріал або пристрій, які чутливі до радіації і може виробляти відповідний сигнал, призначений для вимірювання та аналізу. Прилад радіаційного контролю.

детермінований ефект
Наслідки для здоров'я, тяжкість яких варіюється в залежності від дози, і для яких поріг, як вважають, існують. Детерміновані ефекти зазвичай в результаті отримання відносно високих дозах протягом короткого періоду часу. Шкіра еритема (почервоніння) і радіаційно-індукованої катаракти є прикладом детермінованого ефекту (колишня назва нестохастичних ефект).

дози
Загальний термін, що використовується для позначення впливу на матеріал, які зазнали впливу радіації. Він використовується для позначення або кількість енергії поглинається матеріалом, які зазнали впливу радіації (див. Доза, поглинута) або потенційним біологічним ефектом в тканинах, які зазнали впливу радіації (див. доза, еквівалентна).

дози
Доза опромінення доставлений в одиницю часу.
Дози, поглинуті
Кількість енергії, на зберігання в будь-яку речовину, від іонізуючого випромінювання на одиницю маси речовини. Це виражається чисельно в радах (традиційні одиниці) або сірі (СІ).

доза, еквівалентна
Продукт поглинена доза в тканині множиться на коефіцієнт якості, а потім іноді множиться на інші необхідні зміни факторів, пояснити потенціал для біологічного ефекту від поглиненої дози. (Див. Добротність). Це виражається чисельно в бер (традиційні одиниці) або зіверт (СІ).

Дозиметр
Невеликий портативний прилад (наприклад, фільм значок, термолюмінесцентний або кишеньковий дозиметр) для виміру й реєстрації обсягу накопичених доз іонізуючого випромінювання.

дозиметрії
Теорія та застосування принципів і методів, які беруть участь у вимірі та реєстрації іонізуючих дози опромінення.

Якщо у вас є інтерес до нашої продукції, будь ласка зв'язатися з Нами по електронній пошті: sales@chinatungsten.com або по телефону: 86 592 5129696.

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.


Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved