chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED

Ви читаєте: додому >>Латунь дартс

Латунь дартс

Латунь є м'яким сплаву. Він виготовлений з міді і цинку, які добре відомі метали. Оскільки мідь є самим легким з трьох легко для виробників перетворити мідь в різних формах. Це також зручно для роботи з мідними зробив об'єктом.Thebrass дартс повинні бути самими легкими серед інших металевих дротиків, таких як нікель срібло дартс, вольфраму дартс, дартс сталевим наконечником.

 

Позолочені кільця вольфраму  золотий ланцюжок зап'ясті вольфрамуПозолочені кільця вольфраму

 

 

Латунні дротики мають високу якість і коштують недорого. З нашої латунні дротики можна знайти відмінне рішення за допомогою якого ви можете експериментувати зі стилем та ваги. Якщо ви задоволені якістю, то ви можете замовити більш дорогий набір.

Польоти і вали можуть мати варіації в цих латунних дротиків . Ці набори з латуні дартс у бочки з латуні. Алюмінієвий вал в цих латунних дротиків просто відмінно підходить для початківців. Вага кожного латунні дротики майже 16 до 20 грамів і має упаковку гаманець. Вони також включають додаткові поглиблення поради і приходять разом з чорним канавки. Ці стріли мають легко кинути компактний барелів ці стріли були хороші накатку.

Завдяки цим особливостям він був повинен бути популярним м'який наконечник дротика протягом багатьох років.латуні барелів і чорним покриттям накаткою дартс користувача скорочення цих латунь дартс. Комбінація з латуні бочки і рифленою дартс зробити його ексклюзивним, і один з найбільш продаваних дартс. Ви отримуєте додаткові підказки з набором цих латунь дартс.

Як влада і контроль латунь також важливі тому назад насічкою і оточений барелів створюються саме для того, щоб дати вам гарне зчеплення і контроль за дротиком. Чорне покриття цих латунних дротиків з плавно закінчив барелів забезпечує відміну від рукоятки зроблені пази і knurls.

Ми дуже вдячні отримати від Вас конкретний дизайн, і завжди намагаюся всіх сил, щоб задовольнити будь-які конкретні вимоги. Девізом нашої компанії є те, що там ніколи не буде мінімальне замовлення, але будь-хто може дати нам більшість потенційних покупців.

Тому, якщо ви зацікавлені в нашій продукції, будь ласка зв'яжіться з sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com , або по телефону 86 592 512 9696, ми до ваших послуг весь час.

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Дартс правил| Стали Рада вольфрамового сплаву Дартс| вольфраму радіаційного захисту галузі|

Вольфрамового сплаву Дартс вибір|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved