chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Радіаційна Терміни та визначення

Радіаційна Терміни та визначення

 

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки.Нижче radiaition захисту термін і визначення. 

розсіяного випромінювання 

радіаційного, що під час його проходження через речовину, був змінений в сторону. Вона також може бути змінено шляхом зниження енергії. Це одна з форм вторинного випромінювання. 

сцинтиляційних детекторів

поєднання фосфору, ФЕУ, і пов'язані з ними електронних схем для підрахунку світла викиди, що утворюються в фосфорі іонізуючим випромінюванням. 

Герметичний джерело 

Будь спеціальних ядерних матеріалів або побічний продукт, укладений в капсулу для запобігання витоку або бігти матеріалу. 

захисні 

Будь-який матеріал чи перешкода, яка поглинає випромінювання і, отже, має тенденцію для захисту персоналу та матеріалів від впливу іонізуючого випромінювання. 

Зіверт (Зв)

міжнародної системи (СІ) одиницею для еквівалентної дози дорівнює 1 Дж / ​​кг. Зіверт замінив бер. Один зіверт дорівнює 100 бер. 

соматичних ефектів радіаційного 

впливу радіації обмежена піддається людина, на відміну від генетичних ефектів, які можуть вплинути на наступні покоління не піддавалася впливу. 

Вихідний матеріал

 уран або торій, або будь-якої їх комбінації, в будь-якій фізичній або хімічної форми або руд, які містять за вагою однієї двадцятої частки відсотка (0,05%) або більше (1) урану, (2), торію, або (3) будь-якої їх комбінації. Вихідний матеріал не містить спеціальних ядерних матеріалів.

Джерело термін 

типу, кількості та хімічних форм радіонуклідів, які охоплюють джерело потенціал для впливу радіоактивності. 

Спеціальний ядерний матеріал 

включає плутоній, уран-233 або уран, збагачений ізотопами урану -233 або урану-235.

 стабільний ізотоп 

ізотоп, який не піддається радіоактивного розпаду.

 Стохастичні ефекти 

ефекти, які відбуваються випадково і що може статися без порога дози, ймовірність яких пропорційна дозі і, тяжкість яких не залежить від дози . В контексті радіаційного захисту, основний ефект стохастичного раку. 

Огляд метр 

будь портативний прилад радіаційного контролю, спеціально пристосовані для перевірки області або окремих встановити наявність і кількість радіоактивного матеріалу. 

наземного випромінювання

 частину природного радіаційного фону, що випускається природних радіоактивних матеріалів, таких як уран, торій, радон і на землі.

термолюмінесцентний дозиметр 

невеликий пристрій для вимірювання дози опромінення шляхом вимірювання кількості світла, випромінюваного з кристала в детекторі при нагріванні кристала після піддаються впливу випромінювання. 

тритій

 радіоактивний ізотоп водню. Тритію містить один протон і два нейтрони в ядрі. Тому що це хімічно ідентичні натуральним атомів водню, присутніх в воді, тритій легко може бути прийнято в організм через рот. Він розпадається на бета-випромінювання і не має радіоактивного напіврозпаду близько 12,5 років. 

Ультрафіолетове

 випромінювання електромагнітної з довжиною хвилі в діапазоні від фіолетового в межах видимого спектру низькоенергетичних рентгенівських променів. 

нестабільного ізотопу

 радіоактивного ізотопу. 

уран 

радіоактивний елемент з атомним номер 92 і, як у природних руд, атомна вага близько 238. Два основних природних ізотопів урану-235 (0,7 відсотка природного урану), який є делящихся та урану-238 (99,3 відсотка природного урану), який є діляться на швидких нейтронах. Природний уран також незначна кількість урану-234.

уранового палива виготовлення об'єкта 

об'єкта, який (1) виробляє реакторне паливо, що містять уран, для будь-якої з наступних (я) підготовка матеріалів, палива, (II) утворення горючих матеріалів в бажані форми , (III) застосування захисної оболонки, (IV) відновлення металобрухту, і (у) зберігання, пов'язані з такими операціями, або (2) проводить дослідження та дослідно-конструкторських робіт.

гексафториду урану виробничі потужності

 об'єкта, яка отримує природний уран у вигляді рудного концентрату, збагачує його, або шляхом газової дифузії або методу газової центрифуги;. і перетворює його в гексафторид урану (UF6) 

відходами, радіоактивними 

твердих, рідких та газоподібних матеріалів від ядерних операцій, які є радіоактивними чи стають радіоактивними, і для яких є не до чого.Відходи, як правило, класифікуються як високого рівня (з радіоактивністю концентрації сотні тисяч кюрі на літр або пішки), низького рівня (в діапазоні від 1 мккюрі на галон або пішки), або середній рівень (між цими двома крайностями). 

Зважування фактор (WT) 

множник, що використовується для перетворення еквівалентна доза на конкретний орган або тканину в те, що називається "ефективна доза". Мета цього процесу полягає в розробці методів для вираження доза частини тіла з точки зору еквівалентної дози на все тіло, яке несе з еквівалентним ризиком з точки зору пов'язаних з ними смертельних ймовірність раку. Це відноситься тільки до стохастичних ефектів радіації.

 каротажу

техніка, яка використовується в розвідці нафти і газу для прогнозування рентабельності нових або вже існуючих свердловин. Вона включає в себе зниження каротажного інструменту, в тому числі закритий джерело радіоактивного матеріалу, в також на дроті. Цей пристрій передає дані на підземних характеристик свердловини на поверхню, де вона зображена на графіку.

 всього тіла лічильник

пристрій, що використовується для визначення та вимірювання радіоактивного матеріалу в організм людини і тварин. Він зазвичай використовується важкий захисний для захисту від радіаційного фону з надчутливих детекторів випромінювання та електронного підрахунку обладнання.

 всього тіла впливу

впливі на організм радіації, в якій все тіло, а не ізольовані частини, опромінюється. Де радіоізотопних рівномірно розподіляється по всьому тілу тканини, а не сконцентровані в певних районах, опромінення може розглядатися як усього тіла експозиції.

 Протріть зразок 

зразок, зроблений з метою визначення наявності знімного радіоактивне забруднення на поверхні. Це робиться шляхом протирання, з невеликим тиском, шматок м'якої фільтрувальний папір на представника тип поверхні. Він також відомий як "серветки або мазок" зразка. 

рентгенівських променів 

Проникаючи електромагнітне випромінювання з діапазоном довжин хвиль (енергії), які схожі на ті, гамма-квантів. Рентгенівські промені, як правило, проводиться шляхом порушення електричного поля навколо певних ядер. Незважаючи на те, як тільки утворюється, немає ніякої різниці в рентгенівських і гамма-фотонів, однак, є відмінності в їх походження.Рентгенівські промені виробляють зрушення в електронів між кільцями поза ядра атома в той час як гамма-фотони в ході реакцій в ядрі атома.

Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.


Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved