chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Радіаційна Терміни та визначення

Радіаційна Терміни та визначення

 

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки.Нижче radiaition захисту термін і визначення. 

Добротність 

коефіцієнт, на який поглиненої дози (рад або сірого кольору) повинні бути помножені отримати величину, яка виражається, на загальну шкалу для всіх іонізуючих випромінювань, біологічних пошкоджень (бер або зіверт) до впливу тканини. Вона використовується, тому що деякі види випромінювання, такі як альфа-частинки, є біологічно більш руйнівним для живої тканини, ніж інші види випромінювання при поглиненої дози від обох рівні. Строк, як фактор, в даний час замінені на "ваговий коефіцієнт випромінювання" в новітній системою рекомендацій з радіаційного захисту. 

Радий 

оригінальний блок розроблений для вираження поглинена доза, яка представляє собою кількість енергії з будь-якого виду іонізуючого випромінювання (наприклад, , альфа, бета, гамма, нейтрони тощо) на зберігання в будь-якому середовищі (наприклад, вода, тканина, повітря). Дози одного радий еквівалентно поглинанню 100 ерг (невеликий, але вимірне кількість енергії) на грам тканини поглинає. Радий був замінений на сірий в системі одиниць СІ (1 Грей=100 рад).

Радіаційна зона

 Будь-який регіон з рівнем радіації більше 5 мілібер (0,05 мЗв) на годину на 30 сантиметрів від джерела або від будь-якої поверхні , через яку випромінювання проникає. 

інструмент виявлення радіаційної 

пристрій, який виявляє і відображає характеристики іонізуючих випромінювань.

Променева хвороба (синдром)

 комплекс симптомів, що характеризують захворювання, відоме як променеве ураження, в результаті надмірного впливу (понад 200 рад або 2 сірий ) всього тіла (або більшу частину) іонізуючого випромінювання. Найбільш ранні з цих симптомів: нудота, втома, блювота і діарея, що може супроводжуватися випаданням волосся (епіляція), кровотечі, запалення порожнини рота і горла, а також загальні втрати енергії. У важких випадках, коли опромінення було близько 1000 рад (10 сірий) або більше, смерть може наступити протягом двох-чотирьох тижнів. 

Джерело випромінювання 

зазвичай закритий джерело випромінювання, які використовуються в дистанційної променевої терапії та промислової радіографії, як джерело живлення для батарей (як це використовується в космічний корабель), або в різних промислових датчиків. Машини, такі як прискорювачі і радіоізотопні генератори і природні радіонукліди можуть вважатися джерелами.

стандартах радіаційної 

дози і потужності дози межах допустимих концентрацій, правила обробки, правил транспортування, правил для промислового контролю радіаційної та контролю радіоактивних матеріалів, установлених законодавчі та нормативні засоби для безпечного використання та застосування іонізуючих випромінювань. 

символ радіаційної небезпеки 

офіційно наказано символ (пурпурний або чорний трилисник) на жовтому тлі, які повинні відображатися, де певна кількість радіоактивних матеріалів, які присутні або коли певні дози радіації можуть бути отримані. 

фактор радіаційного зважування

 коефіцієнт, на який поглиненої дози (рад або сірого кольору) повинні бути помножені отримати величину, яка виражається, на загальну шкалу для всіх іонізуючих випромінювань, біологічних пошкоджень (бер або зіверт) до впливу тканин . Вона використовується, тому що деякі види випромінювання, такі як альфа-частинки, є біологічно більш руйнівним для живої тканини, ніж інші види випромінювання при поглиненої дози від обох рівні. Це замінює термін фактор якості в новітньою системою рекомендацій з радіаційного захисту. 

Радіоактивне забруднення 

осадження радіоактивних матеріалів в будь-якому місці, де він не хотів.

 Радіоактивний ряд 

послідовність ізотопів, кожний з яких перетворюється радіоактивного розпаду в інший нуклід до стабільний нуклід результати. Перший елемент називається батьківським, проміжні члени називають розпад (або дочка) продукції, а остаточний стабільно входить називається кінцевий продукт.

 Радіоактивність 

процес проходить перетворення нестійкого ядра спонтанне випромінювання, як правило, альфа-або бета-частинки, часто супроводжується гамма-променів, від ядра нестійкі радіонуклідів. Часто використовується також висловити швидкість, з якою радіоактивний матеріал випускає випромінювання. Вимірюється в беккерелях в системі одиниць СІ або кюрі в традиційній системі одиниць. 

Рентгенографія 

створенні тіньове зображення на фотоплівку під дією іонізуючого випромінювання. 

Радіоізотопні

 нестабільний ізотоп елементу, який розпадається і руйнується спонтанно, випромінюють. Близько 5000 природних і штучних радіоізотопів не виявлено.

 радіологічного обстеження 

оцінки радіаційної небезпеки супроводжуючих виробництво, використання, або наявність радіоактивних матеріалів при певному наборі умов. Така оцінка зазвичай включає в себе фізичне обстеження розташування матеріалів і устаткування, вимірювання та оцінки рівня радіації, які можуть бути залучені і достатні знання процесів, що впливають на ці матеріали для прогнозування ризику в результаті очікуваних або можливих змін в матеріали або обладнання .

 радіології

 галузь медицини, що вивчає діагностичні та терапевтичні застосування променевої енергії, в тому числі рентгенівських променів і радіоактивних ізотопів. 

Радіонуклідні

радіоізотопні. 

Радіочутливість 

відносна сприйнятливість клітин, тканин, органів, організмів, або інші речовини, шкідливі дії радіації. 

радій (Ra)

 радіоактивний металевий елемент з атомним номером 88. Як у природі, найбільш поширений ізотоп має масове число 226. Це відбувається в мізерно малих кількостях пов'язано з урану в уранової руди, карнотіт та інших корисних копалин. 

Радон (Rn)

радіоактивний елемент, який є одним з найважчих газів відомі. Його атомний номер 86. Це дочка радію і торію.

Посилання людина 

людині передбачається, що анатомічні та фізіологічні особливості середньої людини. Ці характеристики передбачається використовувати в розрахунках оцінки дози внутрішнього опромінення (у тому числі можуть бути названі "Standard Man") 

бер (рентген еквівалентна осіб)

підрозділи в традиційній системі одиниць, що заходи впливу іонізуючого випромінювання на людину.

Ризик 

У багатьох областях охорони здоров'я, ризик означає імовірність понести травми, хвороби або смерті. Ризик може бути виражене як значення в діапазоні від нуля (відсутність ушкоджень або шкоди буде відбуватися) до одного (шкоди або збитку, безумовно, відбудеться). 

номер повернення 

термін, який відноситься до ступеня випромінювання, відбитого від поверхонь приміщення, яке досягає точки зацікавленість в приміщення, в якому джерело випромінювання, він найчастіше застосовується для нейтронного випромінювання.

 


Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.


Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved