chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Радіаційна Терміни та визначення

Радіаційна Терміни та визначення

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки.Нижче radiaition захисту термін і визначення. 

Гамма-випромінювання

 високої енергії, короткі хвилі, електромагнітні випромінювання від ядра атома. Гамма-випромінювання часто супроводжується випусканням альфа-і бета-частинки і завжди супроводжує поділу.

 Гамма-промені 

дуже глибокий і найкраще зупинити або екрановані щільних матеріалів, таких як свинець і уран. Гамма-промені схожі на рентгенівські промені. 

газодифузійній установці 

об'єкта, де газ гексафторид урану фільтрують, уран-235, відокремлюється від урану-238, збільшення відсотка урану-235. Цей процес вимагає величезної кількості електроенергії. 

Гейгера-Мюллера 

виявлення випромінювання та вимірювальний прилад. Він складається з газових труб містять електроди, між якими існує електрична напруга, але струм. Коли іонізуюче випромінювання проходить і іонізує газ усередині трубки короткі, інтенсивні імпульс струму проходить від негативного електрода до позитивного електроду і вимірюється або враховуються. Число імпульсів в секунду є показником швидкості, з якою іонізуючого події, що відбуваються всередині трубки.Він був названий на ім'я Ганс Гейгер і В. Мюллер, який винайшов його в 1920-х років. Його іноді називають просто лічильник Гейгера або лічильник GM, і є найбільш часто використовуваних портативний прилад випромінювання. 

Грей (Гр) 

міжнародної системи (СІ) одиницею дози опромінення виражається в показниках поглиненої енергії на одиницю маси тканини. Сірий одиниця поглиненої дози і заміні радий. 1 грей=1 Дж / ​​кг, а також дорівнює 100 рад. 

напіврозпаду

 часу, в якому половина діяльності конкретного радіоактивної речовини, втрачених в результаті радіоактивного розпаду. Виміряні напіврозпаду варіюється від мільйонних часток секунди до мільярдів років. Також називається фізична або радіологічного напіврозпаду. 

Half-Life (біологічної) 

час, необхідний для тіла, щоб усунути, біологічними процесами, половина матеріалу, спочатку прийняті дюйма 

напіврозпаду (ефективна)

час, необхідний для радіонуклідного містяться в біологічних системах, таких, як людини або тварини, щоб зменшити свою діяльність на половину, як у поєднанні результаті радіоактивного розпаду і біологічної ліквідації. 

охорони здоров'я фізики 

наука про визнання, оцінки та контролю ризиків для здоров'я в дозволяють безпечного використання та застосування іонізуючих випромінювань. 

Висока площа випромінювання 

Будь-який регіон з дози більше 100 мілібер (1 мЗв) на годину, 30 см від джерела, або з будь-якої поверхні, через яку іонізуюче випромінювання проникає. Райони в ліцензованих установах повинні бути розміщені як "районах з високою радіації" і доступ в ці райони ведеться під суворим контролем. 

високозбагаченого урану

 ізотопом уран-235, збагачений до 20 або більше відсотків в загальній концентрації. 

високого рівня відходів 

високого рівня радіоактивних відходів (ВАО) засоби (1) опроміненого (відпрацьовані) ядерного палива, (2) рідкі відходи, що утворюються при експлуатації першого циклу розчинника видобутку і концентрованих відходів з наступних циклів екстракції на об'єкті з переробки опроміненого палива реактора, і (3) твердих тіл, в якому такі рідкі відходи були перетворені. ВАО в першу чергу у вигляді відпрацьованого палива з комерційних ядерних реакторів. . Вона також включає в себе кілька переробки ВАО від оборонної діяльності та невеликої кількості переробленого комерційних ВАО

 іонізуючого випромінювання Символ попередження

 символ радіаційної небезпеки, на додаток до існуючих трилисник символ, був опублікований в якості стандарту ISO 21482 # - іонізуючого випромінювання Увага! Додатковий символ. Новий символ є універсальним символом попередження випромінювання з повідомленням "Обережно, Stay Away". Він призначений для МАГАТЕ категорії 1, 2 і 3 джерела визначаються як небезпечні джерел, здатних викликати смерть або серйозні травми. Він повинен знаходитися на пристрої житла джерела, як попередження про небезпеку демонтажу пристрою або отримати будь-яку ближче. По можливості, він повинен бути поміщений під кришкою пристрою така, що її не видно при нормальному використанні, але буде видно, якщо хтось спроби розібрати пристрій. Символ не призначені для дверей або контейнери. 

Ізотопний

Один з двох або більше атомів з однаковим числом протонів, але різним числом нейтронів в ядрах. Таким чином, вуглець-12, вуглець-13 і вуглецю-14 ізотопів елементу, вуглецю, число позначає масове число кожного ізотопу. Ізотопи мають майже однакові хімічні властивості, але часто мають різні фізичні властивості. Наприклад, вуглець-12 і вуглецю-13 стабільна, вуглець-14 є нестійким, тобто це радіоактивні.

Іонізуючого випромінювання Символ попередження

Якщо у вас є інтерес до нашої продукції, будь ласка зв'язатися з Нами по електронній пошті:sales@chinatungsten.com або по телефону: 86592 5129 696.

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved