chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >> Вольфрамового сплаву для оборонної

Вольфрамового сплаву для оборонної

 

Чому вольфраму важкий сплав прийнятої в армії?

В даний час, вольфраму важкий сплав все частіше застосовують як сировину, щоб частина продукції військового призначення, такі, як куля, броні і снарядів, осколків голову, гранати, мисливські рушниці, куля боєголовок, куленепробивні транспортні засоби, танк танки, гармати, вогнепальну зброю і т.д. Основне застосування для вольфраму важких сплавів в кінетичну енергію пенетратора, де вони знаходяться в прямій конкуренції з збідненого урану (ОУ). Недавні дослідження, проведені в лабораторії дослідження показали, що армія DU переважаючих властивості обумовлені його здатністю локалізувати зсув під час балістичного подій проникнення. Таким чином, було відзначено, що якщо локалізованого зсуву може бути передано вольфраму важких сплавів, ці сплави мають проникнення б продуктивність відповідності, що збіднений уран (який став екологічні проблеми).

Вольфрам військової оборони

Ви можете зображення предмета передбачає пенетратора, впав зі служби висоті бомбардувальники, використовуючи кінетичну енергію проникнути в захист, а потім доставити ядерні вибухові до похований мети.

Проблема з такими проникаючого це величезне тепло застосовується для проникаючого пристрій при ударі захист (поверхню) на сотні метрів в секунду. Це частково вирішена за допомогою таких металів, як вольфрам (з більш високою температурою плавлення, ніж у сталі), і зміна форми снаряда (наприклад, стрілка). ( Ви можете отримати більше інформації від Ьір . org / вікі / Nuclear_bunker_buster )

Насправді, у Другій світовій війні Ⅱ , вольфраму вже була використана в якості важливої ​​сировини для виробництва зброї для оборони. Існує безліч вольфраму запаси руди знайдені, то в Portugl, який використовується для виробництва вольфрамового концентрату.

Властивості і пристрій вольфраму важкий сплав у військовій

Для того, щоб зменшити прийняття екологічних небезпечних речовин у військовій області, вольфраму супутніх товарів використовуються як нетоксичний заміною свинцю і збідненого урану в куль і вистрілив. Висока щільність таких металів, як вольфрам в даний час широко використовуються, мета полягає в створенні функціональної, висока щільність, нетоксичний зброї снаряди з контрольованою поведінка впливу. Спеціальні властивості сплаву вольфраму роблять його самим ідеальним противагою матеріалів набагато більше, ніж вже перераховані на нашому сайті.

Завдяки своїй високій твердістю і стійкістю до високої температури, вольфраму була прийнята в оборонній більше сьогодні.

Головна військова техніка:

* Вольфрамового сплаву куля

* Шрапнель голови

* Збалансований м'яч ракети і літака

* Основні для бронебійної кулею вимірювання

* Кінетична енергія пенетратора

* Броні та оболонок

Гранати

* Ракетних компонентів

Вольфрам військової оборони

Вольфрам військової оборониВольфрам військової оборони

Tungsten millitary defense

Вольфрам військової оборониВольфрам військової оборони

Ми можемо запропонувати вольфраму важкий стрижень сплаву, куля, куб, циліндр, блок і т.д. для військового використання, наприклад, малокаліберна бомба, бронебійної кулею, і т.д. Ми раді можливості співпрацювати з нашими клієнтами в розробці індивідуальних характеристик. Наша місія полягає у відповідності до індивідуальних вимог замовника. Гнучкість нашої сили. Ми пишаємося тим, що в змозі знайти правильне рішення проблеми клієнта.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка зв'язатися з Нами по sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com .

Після картини продуктів, пропонованих CTOMS

                             Кубики вольфрамового сплаву

Вольфрамового сплаву кубічний

Вольфрамового сплаву кубічний

Вольфрамового сплаву кубічний

R5×5×5mm

R3×3×3mm

R3.2×3.2×3.2mm

 Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

 

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.


Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved