chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Тенісні ракетки баланс ваги

Тенісні ракетки баланс ваги

 

Вольфрамового сплаву є правильним матеріалом для тенісних ракеток тощо для зміни сили коливання і вплив центр відомий як "солодке пляма" на тенісну ракетку і, зокрема, відноситься до оснащенні на вагу, який може бути легко прикріплені або видалені. 

Всі гравці мають різні гойдалки і контроль ракетки, хоча коливання основи ті ж. Мета полягає в тому, щоб, як площа впливу з м'ячем, як можливо з м'ячем впливають як можна ближче до центру голови тенісної ракетки відомий як "солодке пляма".

 Але, розмір, вага, зріст, силу й інші фізичні фактори викликають різні гравці, щоб змінити фундаментальні гойдалки злегка викликають "Міс-хіти", які, в свою чергу спричинить помилок в політ м'яча. 

Міс-хітів, таких, як звернутися в м'яч біля рамки ракетки, призведе до того, м'яч йти в сторону відрізняється від яких вона призначена, коли гравець гойдалки. вище проблеми можуть бути викликані не дефект в рекет що, безумовно, може внести вклад в проблему, але будь-які незначні дефекти на гойдалках гравців. Таким чином, хоча гравці гойдалки, схоже, принципово звучати навіть трохи не по лінії гойдалки, завдяки, наприклад, слабкість в зап'ястя, передпліччя, ноги або все, що може привести до міс-хітом.

 Було виявлено, що гравець, який має гойдалки, близьке до фундаментально можуть поліпшити свої гойдалки, злегка змінивши баланс ракетки голову. Велика вага в певних областях голови ракетки може збільшити силу, при якій гравець може вдарити по м'ячу. Таким чином, навіть найкращі гравці можуть отримати вигоду з змін або збільшення ваги голови тенісну ракетку. Коли тенісист завдає удар по м'ячу, він прагне до досягнення як максимальний контроль з найбільшою силою, яка додається до кулі.

Це відбувається, коли м'яч вдарив по позиції рядка відомого як "золоту середину", яка є центральній частині рядка. Крім того, гравець намагається відбити м'яч прямо з ракеткою голову перпендикулярно напрямку польоту м'яча. Немає у двох гравців однакові коливання і, отже, два гравці можуть гойдатися трохи інший з тієї ж ракеткою. Крім того, так як вага тенісною ракеткою і загальна структура фіксується після його зробив, єдиний шлях до досягнення різного розташування є отримання ракетки з різною вагою і розподілу ваги. Було б, однак, буде вигідно, якщо вага можуть бути легко додані в окремих точках ракетки, які дозволять підвищити загальний гравців розпалі. 

Обраний зважування можуть бути використані не тільки збільшити вагу головки для більш потужної подачею, але й для коригування дисбалансу в гойдалки гравців. мала вага і вага додав по периметру рами, утворюють глава тенісної ракетки, може привести до гойдалки, які, як правило, трохи від впливу центру, будучи в даний час "на" підвищити точність і сила, яка збільшує швидкість і контроль м'яча. 

Один з таких способів додавання ваги на стрічці на внутрішній поверхні рамки. Однак недоліком цього методу є те, що це має бути зроблено при повторному струн ракетки, а вага не може бути повторно без зняття і заміни рядків. Тому, одна мета цього продукту для забезпечення оснащення на вагу тенісні ракетки, що дозволяє гравцеві варіювати розподіл ваги тенісну ракетку.

 Положення вага можуть бути змінені за бажанням. Метою цього продукту є надання оснастки на вагу тенісною ракеткою і т.п., що дозволяє гравцеві легко змінювати кількість та розподіл ваги тенісну ракетку голови. Цей продукт забезпечує ваги у вигляді оснащення на зважених кліпи, які зручно кріпляться до рядків або рамку ракетки голову на окремих позиціях навколо ракетку.

оснастки вага в залежності від продукту має вагу тримач з короною з Слоти на обох кінцях довгастої частині припинення в отвори, що приблизно дорівнює діаметру до рядків з найбільш тенісні ракетки.Довжина корони трохи довше, що простір між сусідніми рядками. Вага володар короткого центрі рукав забезпечення чашку або гніздо для отримання такої вага свинцю гранули.

 Ваги можуть бути невеликі гранули свинцю, штовхають в гніздо і міцно утримуються на місці за допомогою пір'я на вагу або, закривши кишеню з покриттям частини. Свинцеві кулі можуть бути представлені в різних ваг, щоб кількість ваги додається до певної частини тенісну ракетку, щоб змінюватися. 

зважений тримач кріпиться до тенісною ракеткою по установці сусідні рядки в пази з обох сторін корону, поки рядка займатися отвори і замкнені на рядок тенісну ракетку. Маса може бути скотився по струнах, поки невеликий рукав з виваженою роз'єм надійно, прилеглих до внутрішньої поверхні рамки формування глава тенісною ракеткою. Вага держателя виконані з м'якої синтетичної або пружний гумовий, як матеріал. Кількість ваги добавлена ​​глава тенісної ракетки можна варіювати, додаючи зважене утримувач на різних посадах на периферії кадру надійно прикріплені до тенісу рядків. 

Якщо у вас є будь-які питання або питання про цей продукт, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з Нами в sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com . Ціна буде пропонуватися в залежності від розміру, щільності, кількості, жорсткості, і будь-яких інших специфічних вимог.

Тенісні ракетки баланс ваги         Тенісні ракетки баланс ваги

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Переваги Сплав вольфраму противагою| Класифікація сплавів вольфраму противагою|

Вольфрамового сплаву плазмового прискорювача екранування| Коліматор вольфрамового сплаву|

 


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved