chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Шпаклівка вольфраму риболовлі

Шпаклівка вольфраму риболовлі

 

Що таке шпаклівка вольфраму риболовлі?

Tungsten Putty не є гарт, пластичний матеріал, виготовлений з порошку вольфраму і полімерного сполучного. У нормальних умовах вона не буде зміцнюватися. Мінімальна щільність 10 г / см ³. 
М'які і дуже щільна, шпаклівки вольфраму риболовля призначена для додавання оснащення утримувати ваші установки або лінії. Просто затисніть необхідну суму з і застосувати до бурової коропа. 
Вольфрам замазка дуже щільна і легко замісити, лише невелика частина буде зробити, щоб ваш гачок посилання лежати на дні дні озера, а також корисно для балансування гачок приманки . 
М'який вольфраму замазки, здорово використовувати при нахлистом або коли зайвої ваги необхідно, щоб отримати мух або приманку вниз у товщі води швидко. 
замазка вольфраму риболовля ідеально підходить для будь-якого рибалки, який хоче міцна і висока щільність матеріалу для скувавши питання гак посиланням. Легко переміщається, м'яка і міцна, замазка вольфраму риболовля великий в будь-яких погодних умовах і може тривати навіть у вологих і вітряних умовах. 
формувальну Putty Вольфрам багаторазові, нетоксичний вольфрамового сплаву шпаклівки матеріал, який ідеально підходить для використання в будь-який час ви будете використовувати розкол розстріляний. Вольфрам на 30% важче свинцю тому менша кількість матеріалу необхідно мати ті ж переваги, занурення, як свинець. Формувальну Putty сплаву вольфраму є законним для використання в областях, де ведучим був заборонений і є безпечним для навколишнього середовища.

вольфрамової замазки шпаклівка вольфраму риболовлі

шпаклівка вольфраму риболовлі

 

Шпаклівка вольфраму рибальства має такі переваги: 

​​1. Вольфрама в 1,8 рази важче свинцю і додає багато ваги на невеликій ділянці, і для навколишнього середовища. 
2. Вольфрам шпаклівки є дитиною-сейф, немає токсичних речовин у ньому. 
3.Shape будь-якого розміру на глибину і обсяг 
4. Перебування на лідера у всіх температурах 
5. Від'єднує легко 
6. Водонепроникний, липких і багаторазові 

Увага
Незважаючи на те, шпаклівки вольфрамового сплаву зроблений з нетоксичних компонентів, що це не іграшка для дітей, щоб грати. Завжди мийте руки після використання, і тримайте його подалі від їжі і рот. 
Всі типи вольфраму шпаклівки риболовлі можуть бути розміщені в рамках організації Chinatungsten Інтернет і стандарти якості та рівня обслуговування клієнтів залишаються незмінними для кожного типу клієнтів.

 

шпаклівка вольфраму риболовлі вольфрамової замазки

Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Вольфрамового сплаву човенШпаклювання| Вольфрамового сплаву ЛітакШпаклювання|

Вольфрамового сплаву слот автомобілівШпаклювання|

Вольфрамового сплаву танковоїШпаклювання|  

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved