chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Радіаційна Терміни та визначення

Радіаційна Терміни та визначення

 

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки.Нижче radiaition захисту термін і визначення. 

активації

 процесу виготовлення радіоізотопних шляхом бомбардування стабільних елементів з нейтронами, протонами або іншими видами випромінювання.

Угода держави 

стверджують, що підписав угоду з Комісією з ядерного регулювання, при якому держава регулює використання побічних продуктів, джерело і невеликої кількості спеціального ядерного матеріалу в цій державі. 

відбору проб повітря 

відбір проб для визначення наявності та / або виміряти кількість летучих і твердих радіоактивних матеріалів, нерадіоактивних твердих частинок, або різних хімічних забруднювачів в повітрі. 

повітряно-десантної області радіоактивність 

кімната, шафа, або область, в якій повітря радіоактивні матеріали, що складаються повністю або частково ліцензійних матеріалів, існують. Вона існує в концентраціях, які (1) Перевищення припустимої концентрації похідних повітрі або (2) приведе в окремих присутніх в цій області без засобів захисту органів дихання більш, протягом години людина знаходиться в області, 0,6 відсотка від річного ліміту на споживання або 12 похідних повітря концентрація годин.

 ALARA 

Акронім для "Як розумно досяжному низькому рівні". Це означає, робить все можливе, щоб зберегти впливу іонізуючого випромінювання набагато нижче меж дози, як практичний. Будьте відповідно до цілей, для яких ліцензованого виду діяльності здійснюється з урахуванням стану технології, економіки поліпшень в порівнянні зі станом технології, економіки поліпшень щодо вигод для громадського здоров'я та безпеки, та інших соціальних і соціально-економічних міркувань. Ці кошти в відношенні використання ядерної енергії та ліцензійних матеріалів в інтересах суспільства. 

альфа-частинки 

позитивно зарядженої частинки викидаються мимовільно з ядер деяких радіоактивних елементів. Це ідентичні ядра гелію, який має масове число 4 і електричний заряд +2. Він має низьку проникаючу здатність і малої дальності (кілька сантиметрів у повітря). Найбільш енергійні альфа-частинки, як правило не в змозі проникнути в мертвих шарів клітин, що покривають шкіру і може бути легко зупинений аркуші паперу. Альфа-частинки являють собою набагато більше ризиків для здоров'я, коли, що випускаються радіонуклідами зберігання всередині тіла. 

Щорічний ліміт на споживання (ALI)

  отриманих межа допустимої кількості радіоактивного матеріалу, взятого в тілі дорослого працівника випромінювання при вдиханні або проковтуванні в на рік. Алі меншим значенням споживання даного радіонукліда в рік посиланням людина, що призведе або очікувану ефективну еквівалентну дозу 5 бер (0,05 зіверт) або вчинені еквівалентна доза в 50 бер (0,5 зіверт) у будь окремого органу або тканини. 

Atom

 дрібна частка елемента, які не можуть бути розділені або розбиті хімічним шляхом. Вона складається з центрального ядра з протонів і нейтронів, звана ядром. Електрони обертаються по орбітах в області, навколишнього ядро.

 Атомна енергія 

енергія, що виділяється в ядерних реакціях. Особливий інтерес представляє енергію, що виділяється при нейтронної ініціює розрив вгору або подільного ядра атома на більш дрібні частини (поділу), або коли два ядра з'єднані між собою у мільйони градусів тепла (злиття). Це більш правильно називається ядерної енергії. 

Комісії з атомної енергії

 Федеральне агентство створене в 1946 році для управління процесом створення, використання та управління ядерної енергії у військових і цивільних додатків. Скасовано Законом про енергетичну реорганізації в 1974 році і змінив енергетичних досліджень і розробок адміністрації (тепер частина Міністерства енергетики США) і Комісії ядерного регулювання США. 

Атомний номер 

число позитивно заряджених протонів в ядрі атома. 

Ослаблення 

Ослаблення це процес, при якому число часток або фотонів, що входять тіло матерії зменшується поглинання і розсіяння. 

Радіаційний фон

випромінювання від космічних джерел, природні радіоактивні матеріали, в тому числі радонові (крім як продукт розпаду вихідних або спеціальних ядерних матеріалів ), а також глобальних випадінь, як вона існує в навколишнє середовище від випробувань ядерних вибухових пристроїв. Вона не включає в себе випромінювання від джерела, побічний продукт, або спеціальних ядерних матеріалів регулюється Комісією з ядерного регулювання. Зазвичай цитується середня індивідуальна експозиція від фонового випромінювання становить 360 мілібер на рік. 

Беккерель (Бк) 

блок радіоактивного розпаду дорівнює одному розпаду в секунду. Беккерель є основною одиницею радіоактивності, що використовуються в міжнародній системі одиниць випромінювання, називаються "СІ" одиниць. 37000000000 (3,7 × 1010) Беккерель=1 кюрі (Кі). 

бета частинок 

заряджених частинок випускаються з ядра при радіоактивному розпаді, з масою, що дорівнює 1/1837, що протона. Негативно заряджені бета-частинки ідентична електрону. Позитивно заряджені бета-частинки називається позитрон. Вплив великих кількостей бета-випромінювання від зовнішніх джерел може викликати опіки шкіри (еритеми). Бета-випромінювачів може бути шкідливим, якщо вони потрапляють в організм. Тонкі листи з металу або пластика може припинити бета-частинок. 

біопроб 

визначення видів, кількості та концентрації, а в деяких випадках, місцях радіоактивного матеріалу в організм людини, будь то шляхом прямого вимірювання (в природних умовах рахунку) або за допомогою аналізу і Оцінка матеріалів виділяється або видалені (в пробірці) з людським тілом 

біологічного напіврозпаду

 час, необхідний для біологічної системи, такі, як у людини, щоб виключити, в результаті природних процесів, половину кількості речовини (такі як радіоактивних матеріалів), який увійшов до неї.

 Нарощування фактор 

коефіцієнт, на який загальна вартість оцінюється кількість в точці відсотків перевищує значення, пов'язане тільки з первинного випромінювання. Загальна вартість включає в себе вторинних випромінювань особливо розсіяного випромінювання. Накопичення фактора найчастіше використовується для іонізуючих фотонів і може застосовуватися для різних величин, наприклад, доза керма, впливом. 

побічний продукт 

побічний продукт є (1) будь радіоактивний матеріал (за винятком спеціальних ядерних матеріалів) дав, або став радіоактивним під, впливом падаючого випромінювання в процесі виробництва або використання спеціального ядерного матеріалу (як в реактор) і (2) відходи або відходи виробництва видобутку або концентрації урану і торію з руд

 

Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.


Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved