chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >> Рентгенівська мета і коліматор

Рентгенівська мета і коліматор

Рентгенівська Цільова

Рентгенівська мета може бути підданий вище навантаження, ніж стаціонарні анодів. За обертання блюдо формі рентгенівських цільових показників в рамках електронного пучка, новий, вже охолоджується частина поверхні мішені постійно використовуються в якості фокальної плями. Крім того, рентгенівське цільової остигає швидше, випромінюючи її тепло. Набагато більше енергії в одиницю часу, тому можуть бути передані рентгенівська трубка з рентгенівською мети в порівнянні зі стаціонарним анодом.

        Рентгенівська мета Рентгенівська цільової коліматор

Chinatungsten Інтернет може також запропонувати весь спектр сплавів Mo і металу рентгенівської цілей, які оптимально підходять для індивідуальних вимог замовника, такі як мамографія рентгенівського мети і металу рентгенівської цілі, які використовуються у загальній медичній діагностичної та ангіо- кардиография для комп'ютерної томографії.

В останні два десятиліття, ми розробляємо компоненти для нового покоління високопродуктивних виробів медичного призначення в тісній співпраці з провідними постачальниками.

Для постановки діагнозу, ми поставляємо рентгенівське цілі та стаціонарні аноди для різних рентгенівських додатків.Наш рентгенівський мета коштує до самих екстремальних термічних напружень при температурі понад 2000  .Додатковими перевагами є висока якість і тривалий характер нашої продукції.

Електромагнітна вибухових створюється уповільнення швидких електронів на аноді. 1% постраждалих енергія перетворюється в рентгенівське вибухових і 99% в тепло. У зв'язку з цим фактом компоненти в рентгенівської трубки були залишені високим тепловим опором. Застосовувані матеріали повинні володіти максимальною температурою плавлення, великою теплоємністю, хорошою теплопровідністю і найменше можливий тиск пари.

Сьогодні ми виробляємо компоненти, виготовлені з високоякісних матеріалів (молібден, вольфрам, WRE сплавів), для монтажу рентгенівських трубок , а також рентгенівські технології, які використовуються у всьому світі картина дає систем.

Ми дуже раді представити наш вольфраму важкий сплав медичної частини, як такі:

Рентгенівська мети

Кріпильні елементи для рентгенівських мети

Ротори                                      

Стаціонарні аноди

Катод компонентів

Детектор компонентів

стаціонарні аноди
               Стаціонарні аноди

Мульти коліматор листПроменева терапія руйнує ракові, направляючи промені радіації безпосередньо на пухлину. Пучков випромінювання вимагає дуже точного фокусування, щоб уникнути шкоди оточуючим здоровим тканинам. Цей фокус досягається за допомогою мульти-лист коліматор, що складається з двох рядків з дуже тонких пластин вольфрамового сплаву, який може бути налаштований, щоб точно відповідати розмірам пухлини. 
коліматори і захист з вольфраму важкий сплав новаторських компонентів в медичній промисловості . Вони вносять значний вклад в успішну променеву терапію через їх висока щільність і високу здатність захисту від рентгенівських променів і гамма-промені .

Мульти лист коліматор-1Мульти лист коліматор-2Мульти лист коліматор-3
 

Якщо у Вас є будь-які питання щодо нашої частини вольфрамового сплаву, будь ласка, зв'яжіться з Китаєм вольфрамупо електронній пошті: sales@chinatungsten.com або зателефонуйте: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Вольфрам медичної радіаційного захисту| Вольфрама радіаційного захисту перевага|

вольфраму радіаційного захисту галузі| Матеріал радіаційний захист|

Вольфрам радіаційний захист додатків|

 

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.


Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©2000 - 2009 ChinaTungsten Online All Rights Reserved