chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамового сплаву баласту для літаків

Вольфрамового сплаву баласту для літаків

 

Вольфрам важких сплавів (W має) є кращим вибором, коли дизайнери в аерокосмічній та оборонній промисловості потрібно матеріал, який поєднує в собі високу щільність , хороша механічна міцність і який легко обробляється. 
високої щільності W має дозволяє значно зменшити фізичні розміри компонентів . Це, в свою чергу, дає перевагу більший контроль над розподілом ваги і підвищує чутливість механізмів контролю. Там, де великі маси повинні бути розміщені всередині обмеженої області, W має ідеальний матеріал. 

техніка для вольфраму важкий баласт сплавів для літаків: 

системи управління польотом 

W має лічильник залишки часто використовуються для оптимізації продуктивності поверхонь управління польотом, наприклад, керма, ліфти і елерони, з багатьма перевагами в порівнянні з традиційними матеріалами, наприклад, баланс сталь або свинець. 

лопатей 

Лопаті несучого гвинта вимагає ідеального балансу. W має можуть бути використані для компенсації будь-якого дисбалансу побудований на окремі лопаті в процесі виробництва, такі, як вертоліт балансу.

 гвинти 

W має противаги були включені в систему управління по тангажу багато конструкцій гвинта, як відмовостійка пристрій, щоб перевищення швидкості не відбувається. 

інерціальних систем 

ВАЗ включені в обертовий маховик гіроскопічних управління для зберігання кінетичної енергії. W має ваги використовується в двох цілях в такого роду гіроскоп: 1) Для регулювання центру тяжіння трикутника. 2) Для регулювання частоти коливань лазерного променя.

розкряжування барів

 розкряжування барів з W має з високою щільністю ідеально на гасіння вібрацій додатків. Багато компаній аерокосмічної Звернемося тепер до W має матеріали для їх великих переваг перед сталевими матеріалами. 

обробка вага 

під час останньої стадії складання, вага може знадобитися налаштувати остаточний баланс літака. ВАЗ є природним вибором при роботі в обмеженому просторі envolope , через високу маси / розмір зображення. Тим не менш, вона також може запропонувати переваги насправді зниження загальної маси обробкою вагу, так як висока щільність матеріалу може бути розташований далі від точки опори, в той час як досягнення той же момент. 

Prototype Робота

 ВАЗ часто використовується в прототипі роботи в якості баласту для моделювання маса інструментів, пасажирів і т.д. під час випробувальних польотів або на масштаб моделі в аеродинамічній трубі випробування. 

Супутники

 W має матеріали часто використовуються для масового балансу який грає важливу роль, щоб переконатися, центр ваги розташований якраз, під час ходу простір політ, щоб забезпечити правильність введення орбіті досягнута.

Вольфрамового сплаву баласту для літаківВольфрамового сплаву баласту для літаківВольфрамового сплаву баласту для літаків

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Переваги Сплав вольфраму противагою| Класифікація сплавів вольфраму противагою|

Вольфрамового сплаву плазмового прискорювача екранування|

Коліматор вольфрамового сплаву|

 


Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.
Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved