chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Радіаційна Терміни та визначення

Радіаційна Терміни та визначення

 

Ця сторінка містить список загальних термінів, які використовуються для опису аспектів радіаційної науки.Нижче radiaition захисту термін і визначення. 

Кіло- 

префікс, який множиться базова одиниця на 1000 або 103. 

Низький рівень відходів 

низького рівня радіоактивних відходів (НАО) є загальним терміном для широкого спектру відходів. Промисловості, в лікарнях та медичних, освітніх або науково-дослідних установ, приватних чи державних лабораторій та ядерного паливного циклу (наприклад, ядерних реакторів і заводів по виготовленню палива) з використанням радіоактивних матеріалів генерувати відходів низького рівня активності, як частина їх нормальної роботи. Ці відходи утворюються в багатьох фізичних і хімічних форм і рівнів забруднення. 

Мега- 

префікс, який множиться базова одиниця на 1000000 або 106. 

Megacurie

 один мільйон (106) кюрі. 

Micro- 

префікс, який поділяє основну одиницю в один мільйон частин ( 10-6). 

мікрокюрі

 один мільйон (10-6) в кюрі. 

хвостосховища млин 

природно радіоактивні залишки від переробки уранових руд в жовтий кек в млині. Незважаючи на те, фрезерні процес відновлює близько 93 відсотків урану, залишки або відходи, що містять кілька природних радіоактивних елементів, у тому числі урану, торію, радію, полонію, і радон.

 Milli-

 префікс, який поділяє основну одиницю на 1000 (10 3). 

мілібер

 Одна тисячна бер. (1 мбер=10-3 бер) 

Молекула

 групи атомів, утримуваних разом хімічних сил. Молекула є найменшою одиницею сполуки, які можуть існувати самі по собі і зберегти всі його хімічні властивості.

 Нано- 

префікс, який поділяє основну одиницю на один мільярд (10-9). 

Nanocurie

 однієї мільярдної (10-9) з кюрі. 

Природний уран 

урану як в природі. Він містить близько 0,7 відсотка урану-235, 99,3 відсотків урану-238, і сліди урану-234. 

Нейтронні

незаряджених елементарних частинок з масою трохи більше, ніж у протона, і виявив в ядрі кожного атома важче водню . 

захоплення нейтронів

 процес, в якому атомне ядро поглинає або захоплює нейтрон. 

благородний газ

 газоподібний хімічний елемент, який не легко вступають в хімічну сполуку з іншими елементами. Інертним газом. Прикладами є гелій, аргон, криптон, ксенон і радон.

нестохастичних ефект

 вплив на здоров'я, тяжкість яких варіюється в залежності від дози, і для яких поріг, як вважають, існують. Нестохастичних ефекти зазвичай в результаті отримання відносно високих дозах протягом короткого періоду часу. Шкіра еритема (почервоніння) і радіаційно-індукованої катаракти є прикладом нестохастичних ефект. Цей термін був замінений на детермінованих ефектів.

 NORM

абревіатура Природні радіоактивні матеріали. Природні радіоактивні речовини широко поширені практично у всіх гірських порід, мінералів та грунтів. Вони, природно, містять невелику кількість урану, торію і радіоактивного ізотопу калію. Рослини і тварини також є природними радіоактивними, вони містять невелику (але вимірне) рівні радіоактивного калію, а також радіоактивного вуглецю (C-14) і водню (тритію, або H-3), які утворюються під дією космічних променів взаємодій в атмосфері.

 Ядерна енергія 

енергія, що виділяється в результаті ядерної реакції (поділу або синтезу) або радіоактивного розпаду. 

ядерних сил 

потужні короткодіючі сили тяжіння, який скріплює частки в атомному ядрі. 

АЕС

електричної можливість генерування використанням ядерних реакторів, як його потужність (теплова) джерела. 

ядра 

невеликий, центральний, позитивно зарядженого центрального ядра атома. За винятком ядра звичайного (легкий) водень, який має один протон, всі атомні ядра містять як протони і нейтрони. Число протонів визначає загальний позитивний заряд, або атомний номер, який, в свою чергу, визначає хімічний елемент, який представляє даний атом. Тобто, всі атоми даного хімічного елемента мають однакове число протонів в їх ядрах. Загальне число протонів і нейтронів називається масовим числом. 

нуклідів

 загальний термін, який відноситься до одного з відомих ізотопів, або стабільна, або нестійкі, будь-якого елементу. У той час як окремий елемент може мати ізотопи, коли мова йде про ізотопів більше одного елемента, належного терміну нукліда. Радіонуклідом є нестійким нукліда. 

Батько 

радіонуклідів, що при радіоактивному розпаді або розпад дає конкретних нуклідів (продукт розпаду або дочка).

 Періодична таблиця 

розташування хімічних елементів у порядку зростання атомного номеру. Елементи подібного властивості знаходяться один під іншим врожайність груп або сімей елементів. У кожній групі є зміни хімічних і фізичних властивостей, але, загалом, є схожість хімічних властивостей у кожній групі. 

персоналу моніторинг 

використання портативних метрів дослідження з метою визначення наявності або кількості радіоактивного забруднення на людину, або використання дозиметр для визначення дози опромінення людини. 

фотонів

 квантової (або пакет) енергії випромінюється у вигляді електромагнітного випромінювання. Гамма-промені і рентгенівські промені є прикладами фотонів. 

Pico-

 префікс, який поділяє основну одиницю одного трильйона (10-12).

пікокюрі 

один трильйон (10-12) в кюрі. 

плутоній (Pu)

 важких, радіоактивних, людина виробництва металевого елемента з атомним номером 94. Найбільш важливим ізотопу ділиться плутонію-239, який виробляється шляхом опромінення нейтронами урану-238, а потім два кроки розпаду. Вона існує лише в слідових кількостях в природі. 

Кишеньковий дозиметр 

невеликий прилад виявлення іонізації носить індивідуальний, який безпосередньо вимірює іонізуюче випромінювання. 

Пропорційний лічильник

випромінювання приладу, в якому електронна система виявлення отримує імпульси, пропорційні кількості іонів, що утворюються У газових труб іонізуючим випромінюванням.

 Протон 

елементарних ядерних частинок розташоване в ядрі атома. Протон має один позитивний електричний заряд.

Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.


Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved