chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамового сплаву золота заміна

Вольфрамового сплаву золота заміна

 

Чому вольфрамового сплаву використовується як заміна золота?

У теорії, так як його щільність 19.1g/cm3, що приблизно на 70% щільніше, ніж свинець, уран може бути використаний в якості матеріалу робить підроблені монети. Тим не менш, слабо радіоактивний, а не щільний, як золото, так що, схоже, не стати практичним методом.

Тоді люди виявили, що вольфрам є екологічно чистим, міцним і твердість, найбільш важливим є те, що його щільність 19.25g/cm3 тільки про ту ж щільності, як золото (19.3g/cm3), який несе аналогічний питома вага. Ці переваги роблять вольфрам володіє перевагою, щоб бути кращою заміною дорогого металу з золота або платини. Треба сказати, що легування золотом з вольфрамом не буде працювати з кількох причин, але монета з центром вольфраму і золота по всьому вона не може бути визначена як по підробленої вимірювання щільності поодинці.

Позолочені застосування

Позолочені застосування

Прилади для вольфрамового сплаву, як золото заміна

В даний час вольфрамового сплаву все частіше використовується в деяких областях, що мають відношення до золотих або платиновим заміщення, такі як: ювелірні вироби, наприклад, кільця, сережки, намиста, зап'ястя ланцюг, і т.д. Крім того, він широко застосовується в створенні сувенірних монет, таких як меморіал корону та інші додатки, такі як годинник групи.

З вольфрамового сплаву має особливу властивість довговічності і високої міцності, коли він використовується для виготовлення ювелірних виробів, вона завжди причетності любов між коханцями чи пара може бути вічною. Його твердість робить його ідеальним для кілець, які будуть протистояти подряпинам, є гіпоалергенними, і не потрібно буде полірування, що особливо корисно в конструкціях з обробкою.

 Chinatungsten пропозицію вольфрамового сплаву, як золото заміна

Ми також звикли використовувати більш новаторські програми вольфрамової продукції. Позолочені вольфраму є одним з наших основних продуктів.

В деталях, чистий вольфрам, у формі круглого диска, плити, листи, кільця і ​​т.д., можуть бути повністю покриті шаром золота з clinquant блиск, замість золота або платини товарів, за винятком своєї валюти функції.

Якщо ви зацікавлені в цій інформації, будь ласка зв'язатися з Нами. Будь-які питання або питання про продукти вольфрамового сплаву будуть вітати електронною поштою sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com або по телефону 86592 5129 696.

Позолочені застосування

вольфраму кільце

                                     Монети вольфрамового сплаву                  Вольфрам кільце

Примітка:. Chinatungsten Інтернет (Xiamen) Ману і продажів корпорації дуже професійна і серйозна компанія, що спеціалізується на виробництві і продажі вольфраму супутні товари для більш ніж двох десятиліть. Наші позолочені продукти вольфрамового сплаву тільки для сувенірів і прикраси мети. Тут ми заявляємо: Будь ласка, не використовуйте наші позолочені продукти вольфрамового сплаву для незаконних цілей.

Крім того, якщо ви не знаєте, як визначити справжній золотий або позолочений продуктів вольфрамового сплаву, ви можете проконсультуватися з нами безпосередньо по електронній пошті: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.comабо зателефонувати нам по 86 592 5129 696.

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.


Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved