chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Ви читаєте: додому >>Вольфрамового сплаву Canopy вага

Вольфрамового сплаву Canopy вага


Вольфрамового сплаву Canopy вага

щільність металів
Наш вага доступні в різних формах і три різних металів - свинець, сталь, і вольфрам. Кожен метал має свої переваги і недоліки. Наступна таблиця допоможе вам вирішити, який метал ви хотіли б використовувати. 
Однією з основних відмінностей між трьома металами їх щільності. Більш щільні металу, тим більше вона буде важити. Малюнку праворуч показані три метали та кількості нужденних у кожному для того ж ваги. Як ви можете бачити, це займає набагато менше вольфраму потім стали для тієї ж ваги.

Основні переваги і недоліки кожного з металу:


Переваги

Недоліки

Вести

Soft - легко зігнути і cut.Low вартість 
середньої щільності

Не слід займатися діти. Якщо ви використовуєте привести, вставте його в блок автомобіля і печатку із дерев'яною замазкою. 
доступна тільки в одній формі - 1/4 "циліндрів.

Сталь

Низька вартість 
може бути відрізаний

Низька щільність 
може іржавіти

Вольфрам

Висока щільність 
Ідеальна вага для концентрації на невеликій ділянці.

Висока вартість. 
Дуже важко, - не може бути відрізаний або форму.

Як використовувати цей продукт

Вольфрам Canopy складає трохи більше 1-3/4 дюймів у довжину і трохи менше 1-3/16 дюйма в ширину.Висота над кузова становить 1/3 дюйма. Монтажні шпильки 1/2 дюйма в діаметрі і 1/4 дюйма в довжину.Ваш вантаж буде містити один вольфраму Canopy.

Вольфрам Canopy може бути легко використаний для соснового дербі автомобіль вагою, якщо вага кузова, коліс, осей і менш 1,5 унцій. Просвердлите 1/2 дюйма діаметр отвору у верхній частині кузова автомобіля (як правило, отвір свердлиться на всьому шляху через автомобіль). Застосування епоксидних в отвір, і поширюватися тільки трохи епоксидної на даху автомобіля, а також. Монтаж купола і дайте йому висохнути.

Так як вольфрам Canopy дуже важко, не планується пробурити з будь зайву вагу. Замість цього використовуйте альтернативний метод, щоб зробити точні настройки, такі як додавання / видалення вольфрамових кульок, свинцю та інших елементів. На фото, 3/16 дюйма кубів вольфрамувикористовується.

3,5 унції номінальної ваги - фактичний діапазон ваги від 3,4 до 3,5 унцій.

 

Якщо у Вас є зацікавленість в даному продукті, будь ласка, напишіть нам: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com або зателефонуйте нам: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Ми до ваших послуг.

 

Детальніше>>

Що вольфрамового сплаву| Вольфрам важких сортів сплав| Вольфрам важких додатків сплаву|

Переваги Сплав вольфраму противагою| Класифікація сплавів вольфраму противагою|

Вольфрамового сплаву плазмового прискорювача екранування| Коліматор вольфрамового сплаву|

 

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy.

Медіа-центр>   [інформація Банку]  [Словник вольфраму]  [Продукти Картинки «Банк]  [Онлайн Відео обробка]  [Відео обробки]  [каталоги]
Наші команди>   [Подорож в Дуншань]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 весняний фестиваль]  [2007 весняний фестиваль]  [за межами]  [2008 весняний фестиваль]  [2009 Xmas]
Chinatungsten групи>   [майстерня]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [молібденової дроту]  [Дарт барелів]  [вольфрамової дроту]   [Вольфрам Бари / стрижні]   [щільність паперу]
    [Китай вольфраму ]  [карбідів вольфраму]  [XATCM ]  [Infosys]  [вольфрамової дроту]  [вольфрам нагрівач]  [порошок вольфраму][Xiamen вольфрам]
    [Розкряжування барів]  [сплав, вольфрамовий]  [мідний вольфраму][Дартс Оптова] [вольфрам Вікіпедії]  [Ювелірні вироби з карбіду вольфраму]  [вольфрам риболовлі]
    [метали Ціна]  [вольфрам Каталог]
зв'язки >   [кульові крани]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved