ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Volfram Lavabo Macun

Volfram Lavabo Macun

Tungsten lavabo macun tüm balıkçılık durumlar için idealdir ve mümkün su yollarından uzak kurşun tutmak için yapım, popüler bir kurşun lavabo yerine haline gelmiştir. tungsten lavabo macun hakkında çok şey kurşun daha yoğunluğu ağırdır ve daha iyi çalışır olduğunu.

tungsten lavabo macunTungsten lavabo macun yoğun, bu yüzden kurşun daha hızlı düşer. Sadece küçük bir parça kanca bağlantı lakebed altındaki düz koymak yapmak yapacağız. Aynı zamanda kanca yemler dengelemek için çok yararlıdır. Bölünmüş atış aksine, tungsten lavabo macun lideri malzemeye hiçbir zarar ve asılı almak için çok daha zor hale kayalar, yarıklar ya da yabani otların arasına sıkışmış hale olmayacaktır. Suyun içinde hata ile daha az zaman yeniden arma ve daha fazla zaman harcayacak.

Tungsten lavabo macun yıllar önce çevre tehlike olarak etiketlendi kurşun aksine karşılaştırmak çevre açısından güvenli olduğunu, bu yüzden bile eldiven olmadan, istediğiniz herhangi bir şekil içine kalıp olabilir. tungsten macun kullanmanın en iyi yolu çift cerrahlar düğüm etrafında tungsten macun uzatılmış mermi şeklindeki bit oluşturmaktır.

tungsten lavabo macun

döküm önce, suya tungsten lavabo macun daldırma emin olun. streç ya da geri sertleştirmek için gerekli böylece sürtünme tungsten lavabo macun, yumuşak olduğunda çünkü. Eğer suya batırmak zaman özgün sertliği geri döner. soğuk su o kadar zorlaşır çözülecektir. Tungsten macun sadece ekleyebilir veya gerektiren kanca yem lavabo oranını elde etmek için küçük bir miktar kaldırmak, pop up dengelemek için harika bir araçtır.

Biz farklı renk olmayan sertlik, kalıp haline getirilebilir ve toksik olmayan tungsten macun sağlar. tungsten lavabo macun ilgilenen varsa, ya da bu konuda, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin daha fazla bilmek istiyorum: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon ile: 00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Balıkçılık Macun| Volfram Poly| Volfram Kauçuk
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved