ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Pinewood Derby Volfram Küpler

Pinewood Derby Volfram Küpler

Pinewood Derby Nedir?

Çam derbi Amerika'nın izci izciler için bir yarış olaydır. İzcilerin, ebeveynlerin yardımı ile, çam, plastik tekerlekler ve metal akslar bloğunu içeren kitler genellikle, ahşap Bentik dan Kendi araba oluşturun. Çam derbi popülerlik sayesinde, diğer organizasyonlar benzer olaylar geliştirdik ve bir küçük sanayi parçaları, zamanlayıcılar, baskül ve diğer ürünler sağlayın geliştirmiştir.

Tungsten alaşım Küpler Pinewood Derby Ağırlık Uygulamaları

Tungsten ağır alaşım küp tungsten ağır alaşım küp sık sık ağırlık uygulamalarında kullanıldığı gibi tamamen non-toksik ve çevre dostu, özellikle çam derbi küp kullanılan aşk bir çam derbi kits.where kurşun Uygun değil sunmayı amaçlamaktadır. Örneğin, kurşun birçok akarsu yasaklı, bu yüzden sık sık balıkçı sinekler üzerinde kurşun ağırlık substituiertem ağır alaşım küp tungsten edilmiştir. toksik olmayan doğası ile tungsten ağır alaşım küp yüksek yoğunluklu bu uygulama için idealdir metal tungsten ağır alaşım küp yapar.
benzeri sebeplerle tungsten alaşım küpleri çam derby araba ağırlığı üstün bir üründür. Tungsten sık sık çam derbi araçlarda kullanılan hiçbir kurşun ağırlık malzemesi 3.2 kat ağırlığı, tungsten alaşım küp otomobil ve tungsten alaşım küp tasarımında muazzam bir esneklik yarış otomobili karşı ağırlık için iyi bir seçimdir sağlar böylece koştu.
Tungsten ağır alaşım küpler kolayca arabanın alt 1/4 inç derin delik bir dizi sondaj ve sonra cebinden temizlemek için bir keski veya keskin bir bıçak kullanarak çam derbi araba ağırlığı için kullanılabilir. tungsten alaşım küpleri çok zor olduğundan, herhangi bir ek ağırlık dışarı inebilecek planı yok. tungsten boncuk ekleme / kaldırma olarak: Bunun yerine, alternatif yöntemin kullanımı ince ayarlamalar yapmak için.
tungsten çam derbi küp çam derbi tungsten küp
Tungsten Alaşım Küpler-01
Tungsten Alaşım Küpler-02


Eğer tungsten alaşım küp herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved