ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Volfram Fictile

Volfram Fictile

Tungsten Sfero nedir?

Tungsten fictile de genellikle sm3 / 10 g 8 g / cm3 arasında şiddetli bir yoğunluğa sahiptir, tungsten macun olarak adlandırılır. çevreci olarak, tungsten Çömlekçi yaygın karşı ağırlık olarak balıkçılık araçları kullanılmaktadır.

Volfram Fictile Avantajları

Tungsten Çömlekçi oldukça yumuşak ve dayanıklı, taşınacak oldukça kolay olan kanca bağlantı madde, aşağı çivileme için sert giyen ve yüksek yoğunluklu malzeme istediği balıkçı için mükemmel, tungsten Çömlekçi harika malzeme olduğunda her türlü hava koşulunda ve hatta kalıcı olabilir ıslak ve rüzgarlı koşullarda ama yine de şeklini korumak ve deforme olabilir. Onlar istedikleri şekle balıkçılar tarafından kolaylıkla şekillendirilebilir olabilir. kurşun gibi diğer balıkçılık malzemesi ile karşılaştırıldığında en özel avantajı tungsten Çömlekçi fiyat kurşun ağırlıklar daha yüksek olmasına rağmen tungsten Çömlekçi, toksik olmayan, yani, ama günümüzde balıkçılar için popüler.

Volfram Fictile Özellikleri

Tungsten Çömlekçi genellikle müşterilerin ihtiyacına göre yapılır, standart şekil veya büyüklük yoktur. Genellikle balıkçılar 10g / pc, 20g / pc, 25g / pc, farklı balıkçılık ortamına bağlı olarak 30g / pc kullanın. Ayrıca bu sadece bir büyük top şekli ile sunulan olabilir, ve sonra kesmek ya da ihtiyacınız ne olursa olsun şekiller halinde kendileri tarafından şekil verebilecek.

Volfram Fictile Rezervasyon

tungsten Çömlekçi için rezervasyon çok önemli, ya da biz imalat sürecinde içine biraz balmumu eklemek gerekir, ve uzun bir süre için yüksek sıcaklıkta maruz kalıyorsa o zaman, o zaman mum olacak gibi hızlı kuru olacak buharlaştırılarak, daha sonra tungsten Çömlekçi yapışkanlığı zayıf olacaktır. Bu nedenle, en iyi rezervasyon yöntemi serin bir durumda tutmak ve bunları kullanmak ne zaman plastik torba içinde mühürlü olacaktır. Isı uzak tutun. Eğer uzun süre kullanmak için o zaman iyi olacak.

Chinatungsten tungsten Çömlekçi Teklif Verebilir

Chinatungsten da bir ihtiyaç varsa yanında Chinatungsten de müşterileri için etiket tasarımı olabilir vb, kırmızı, mavi, sarı, beyaz gibi çeşitli renklerde, balıkçılık için tungsten şekillenir sunabilir, tungsten şekillenir sunabilir.
tungsten Çömlekçi tungsten Çömlekçi tungsten Çömlekçi
Volfram Fictile
Volfram gemi
Volfram Fictile

tungsten sünek ilgilenen varsa, ya da bu konuda, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin daha fazla bilmek istiyorum: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon ile: 00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Balıkçılık Macun| Volfram Poly| Volfram Kauçuk
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved