ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>tungsten Yapıştır

tungsten Yapıştır

Tungsten Yapıştır Talimatı

tungsten macunuTungsten dünyanın 4 ağır metal, tungsten macunu Tungsten tozu ve bir polimer bağlayıcıdan oluşur. Tungsten yapıştırma yerçekimi alanının merkezinde bir güvenli, toksik olmayan metal, daha fazla ağırlık konsantrasyonudur.

Tungsten macunu Eğer oyun ya da maç için kullanmak istiyorsunuz herhangi bir zamanda kullanılmak üzere büyük olan, yeniden kullanılabilir ve toksik olmayan. Tungsten kurşun% 30 daha ağır olduğundan, malzemenin daha az miktarda kurşun ile aynı yararları için gereklidir. Tungsten macun kurşun yasaklandı nerede alanlarda kullanmak yasal ve çevre için güvenlidir.

bunu üretmek için, saf alüminyum ve yöntem ile birlikte sinterleme Tungsten yapıştırma
Bu buluş, entegre devreler için seramik paketleri ile ilgilidir ve özellikle de, entegre devre paketleri üretmek için yüksek bir alüminyum oksit muhteviyatı tozu ile birlikte sinterlenmiş edilebilir tungstenli macun kompozisyonlar ile ilgilidir.

Volfram Yapıştır Buluşun Açıklaması

Bu devre paketleri olan eklenmiş cam bileşimlerinin seçilmiş tungsten macunu ile birlikte% 98'lik bir alüminyum substrat kullanılarak üretilebilir keşfetmişlerdir. Mevcut buluşa uygun olarak üretilen devre paketleri, üstün ısı iletkenliği, düşük çekme değişkenliği ve daha yumuşak ve daha homojen bir yüzey sergiler. Dar boyut aralığı alümina tozu, çekme ve yüzey parametreleri kullanılarak tarafından daha da geliştirilmiş olup, sinterleme sıcaklığı azaltılır. Daha fazla detay ve buluşun düzenlemeleri aşağıda tarif edilmektedir.

Tungsten Açıklaması özel düzenlemeleri yapıştır

% 98 alümina ile birlikte sinterleme için müsait bir tungsten macunu tungsten macuna cam seçilen bir bileşimin eklenmesi ile üretilebilir bulmuşlardır. Buluşun tercih edilen bir düzenlemesi, bir standart sapma yaklaşık% 50, yaklaşık 0.3 ila 1.0 mikrometre aralığında bir ortalama parçacık boyutuna sahip olan sınıfı için alümin tozunun içine dar bir boyut kullanmaktadır. Dar boyut aralığı alümina parçacıkların kullanımı ticari olarak mevcut tozların tipik düşük sıcaklıklarda sinterleme, izin verir. Ayrıca, dar bir boyut aralığı alüminyum için düşük sinterleme sıcaklığı ısı iletkenliği olan azalma ile birlikte, alümina camı ekleme ihtiyacı duymadan nasıl elde edilir. Biz ne olursa olsun parçacık boyutu% 90 alümina yaptığından daha o% 98 alümina sergiler önemli ölçüde daha yüksek ısıl iletkenlik, bulduk.


Eğer tungsten macun herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Tekne Macunu| Volfram Poly| Volfram Kauçuk
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved