ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Volfram Uçak Macun

Volfram Uçak Macun

Tungsten Macun Nedir?

Tungsten Macun tungsten tozu ve bir polimer bağlayıcıdan oluşan bir sertleşmeyen, kalıp haline getirilebilir bir malzemedir. Normal şartlar altında, tungsten macun sertleşmez. Asgari yoğunluk 10 g / cm³ olduğunu.
Tungsten Macun Uçaklar tungsten macun şeklidir ve kolay olursa olsun sıcaklığını kullanmak için yapım maksimum yapışkanlık var geliştirilmiştir. Süper yüksek yoğunluklu tungsten formül (yani çok kullanmak zorunda değilsiniz) ile, ince ayar ve nötral yoğunluk sunum dengelemek için idealdir.
Tungsten macun dünyanın 4 ağır metaldir. Tungsten macun Çinko / Kalay ağırlıkları ağırlığı kurşun gibi 3x üzerinde çok 1.8x kadar ağırlığındadır. Tungsten macun .Tungsten macun güvenli bir toksik olmayan metal Uzaktan Kumanda Uçak oyuncaklar için mükemmel ağırlık vetungsten uçak macun senin Uçaklar daha az yer kaplıyor. Az alan CG alanında daha fazla ağırlık konsantrasyonu, hızlı inşaat süresi ve daha fazla hız ve daha iyi yol tutuşu anlamına gelir.

uzaktan kumanda uçak tungsten macun
Volfram Uçak Macun
Volfram Macun-01

Tungsten Uçak Macunu Nasıl Kullanılır

Tungsten Uçak Macun Kolayca uçak oyuncak ağırlığını ince ayar için kullanılabilir. Basitçe esnek kadar yoğurun, tungsten macun bir parça çimdik ve uçakta bir boşluğa ya da deliğe tungsten macun basın.

Tungsten Uçak Macun aşağıdaki avantajlara sahiptir:


• kurşun, bu yüzden çevre dostudur değildir.
• Daha az sürükle sahip bir ince profil şeklinde olabilir
• eklemek veya ince ayarlamalar derinliği yapmak için çıkarmak kolaydır.
Tungsten macun budaklı olmaktan daha ziyade kapalı geliyor çünkü • Bir liderin daha az şansı kesiyorum.
• Tungsten macun tekrar kullanılabilir

Tungstenli bir uçak macun, toksik olmayan malzemelerle yapılır, ancak, onunla oynamak çocuklar için bir oyuncak değil. Her zaman kullanım tungsten macun sonra ellerinizi yıkayın, yiyecek ve ağzınızdan uzak tungsten macun tutun.
Tungsten uçak macun her türlü Chinatungsten Online organizasyon ve kalite standartları ve müşteri hizmet seviyeleri içinde kalabilirler müşteri her türü için tutarlı kalır.
Farklı türler olmayan sertlik, kalıp haline getirilebilir ve toksik olmayan tungsten macun sağlayın.

tungsten uçak macun tungsten alaşım macun
Volfram Macun-02
Volfram Macun-03


Eğer tungsten uçak macun herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved