ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Tungsten Tekne Macunu

Tungsten Tekne Macunu

Tungsten Tekne Macunu nedir?

uzaktan kumanda tekneTungsten tekne macun,% 100 saf tungsten tozu elde edilir. Tungsten macun bir macun tipi bileşik ile harmanlanmış ve uygulaması kolay, çok uysal olan tungsten macun oluşturmak için kendi maddeler bir kaç ve birkaç hafta hava ve güneş ışığına maruz sonra bile kurumasına olmaz.

Kullanımı kolay, toksik olmayan, tungsten tekne macun kurşun olmadığı kullanmak için% 30 kurşun daha ağırdır ve yasaldır. eller, giysi ya da dişli üzerinde hiçbir yapışkan kalıntı bırakmaz. Sadece tungsten macun uygun miktarda çimdik ve tekne üzerine yuvarlayın. Kolayca tungsten macun ayarlanabilir, kaldırılır ve tekne oyuncak yeniden kullanılabilir. Volfram macun yapışkan ve kalıp haline getirilebilir, koymak kolaydır, çıkarmak kolaydır.

Tungsten macun uzaktan kumanda tekne maç sırasında düşme koyarak şansını ortadan kaldırarak, hiç stickiest maksimum yapışma olduğunu. Bizim tungsten tekne macun size tekne dengeleme ya da sonunu mücadele aşağı çivileme için idealdir.

Tungsten Tekne Macun Avantajları:

1. Kolay tekne oyuncak ağırlık tam miktarı uygulamak.
2.ne olursa olsun ne var tasarım tekne üzerinde her yerde kullanabilirsiniz, böylece Kolayca herhangi bir şeklini alması.
3. İhtiyacınız tungsten macun tam miktarını kırın.
4.her yerde teknede tungsten macun.
5. tungsten macun çevre dostudur.
6. Tungsten macun tekrar kullanılabilir.

tungsten alaşım macun tungsten tekne macun tungsten alaşım macun
Volfram Macun-01 Volfram Macun -02 Tungsten Tekne Macunu

Dikkat!

tungsten tekne macun toksik olmayan malzemelerle yapılmış olmasına rağmen, oynamak çocuklar için bir oyuncak değil. Her zaman kullanım tungsten macun sonra ellerinizi yıkayın, yiyecek ve ağzınızdan uzak tungsten macun tutun.

tungsten uzaktan kumanda her türlü Chinatungsten Online organizasyon ve kalite standartları ve müşteri hizmet seviyeleri içinde kalabilirler müşteri her türü için tutarlı kalır.

Eğer tungsten macun herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Balıkçılık Macun| Volfram Uçak Macun| Tungsten Slot Car Macun
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved