ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Tungsten Pinewood Derby Araç Ağırlık türleri

Tungsten Pinewood Derby Araç Ağırlık ipuçları

Orada sikke, pul, hatta Somun ve civata dahil arabanızda, ağırlık eklemek için kullanabileceğiniz metal birçok türü vardır, ama kullanmak için ağırlığının en iyi türü budur. Bir sürü yapıyolar araç türüne bağlıdır. Çok ince arabalar ile inşa erken olduğu tungsten ağırlıkları. Eğer kurşun ile can daha küçük bir alanda çok daha fazla ağırlık sığabilecek kadar tungsten, çok yoğundur. Şimdi tungsten araç ağırlık daha kolay hale birçok yararlı şekillerde kullanılabilir. tungsten olumsuzlukları bunu yeniden şekillendirme edemez ve o kurşun ağırlıklar çok daha fazla ons maliyeti.
Kurşun Pinewood Derby otomobiller için klasik ağırlık olmuştur. Bu şekil ve kesmek kolay ve ucuz. Ama aynı zamanda, tungsten ve toksik daha az yoğun var. Sen kurşun kullanarak çok dikkatli olmalı ve bunu kullanmayı seçerseniz tamamen arabanın içine kapatılmış olmalıdır.

İşte tungsten Pinewood Derby Araç ağırlığı bazı türleri şunlardır:


tungsten çam derbi küp çam derbi tungsten küp
Avantajı: Çok yoğun, üç ağırlıkları mevcuttur, bir matkapla delik sığar, toksik olmayan
Avantajı: İki tungsten küp ekleyerek ağırlığını ayarlayabilir miyim, toksik olmayan, iki ağırlıkları mevcuttur, matkap deliği "1 sığar
tungsten çam derbi küp tungsten çam derbi küp tungsten çam derbi küp
Avantajı: Kolay kurulum, toksik olmayan, iki ağırlıkları mevcuttur, tasarım ekler Avantajı: ince ayar merkezi dengesi Yararlı farklı alanlarda,, içine kalıp olabilir, senin süs deliklere kullanılabilir.

Avantajı: Kolay, kilo ayarlamak için, toksik olmayan arabanızda çok düşük yerlerde olabilir dar bir alanda ağırlık bir sürü Paketleri


Eğer tungsten alaşım küp herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved