ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> Volfram Macun Ağırlığı >>Tungsten Sakız Kauçuk Ağırlık

Tungsten Sakız Kauçuk Ağırlık

Tungsten Sakız Lastik Ağırlık Nedir?

Tungsten sakız kauçuk ağırlığı, tungsten balıkçılık macun tungsten parçacıklar dolu çeşitli reçine bir aile aslında aynı zamanda da bilinir. Tungsten zamk lastik ağırlıklı yüksek yoğunluklu, küçük hacimli, çevre dostu, vb Aynı zamanda, korozyon direnci, düşük fiyat olarak kauçuk özelliğine sahip olan tungsten özelliklere sahiptir. Tungsten sakız kauçuk ağırlığı yaygın balıkçılık jig kullanılmaktadır.

Tungsten Sakız Lastik Ağırlık Avantajı

1. Bu 1.8 kat küçük bir alanda ağırlık bir sürü ekler böylece kurşun daha ağırdır ve çevre dostudur.
2. Çocuğun güvenli olduğu; Bunun hiçbir toksik maddeler vardır.
3. Ürün su derinliği ve hacim başına herhangi bir boyut içine şekillendirilebilir.
4. Tüm sıcaklıklarda lideri kalır.
5. Tungsten sakız kauçuk ağırlığı kolayca ayrılabilir.
6. Ürün, su geçirmez yapışkan ve tekrar kullanılabilir.

Tungsten Sakız Lastik Ağırlık Kullanımı

Ürün çok yoğun ve yoğurmak kolaydır. Sadece küçük bir parça kanca bağlantı göl yatağının altındaki düz koymak yapmak yapacağız. Tungsten sakız kauçuk ağırlığı da kanca yemler dengelemek için yararlıdır. Bu yaygın balıkçılık kullanılır.

Tungsten sakız kauçuk ağırlık kanca bağlantı konuyu aşağı çivileme için bir sabit giyen ve yüksek yoğunluklu malzeme istediği balıkçı için idealdir. Kolayca taşınır yumuşak ve dayanıklı, ürün herhangi bir hava koşulunda büyük ve hatta ıslak ve rüzgarlı koşullarda sürebilir. Biz gereği olarak tungsten sakız kauçuk ağırlığının farklı sağlayabilir.

Tungsten sakız kauçuk ağırlığı o kanca yerleştirildiği, size yem farklı yüzme ve düşen eylemleri vermek için yumuşak ağırlık miktarı ve konumunu değiştirebilirsiniz tutar.

yıllar önce çevre tehlike olarak etiketlendi kurşun, aksine tungsten sakız kauçuk ağırlığı çevre açısından güvenli olduğunu. Yani hatta eldiven olmadan, istediğiniz herhangi bir şekil içine kalıp olabilir.

Pinewood Derby Araç Volfram Sakız Kauçuk Ağırlık

Pinewood derbi arabalar yerçekimi ile çalışan araçlardır. Onlar işaretçilerine başlayarak geri düzenlenen bir eğimli yolda yarış başlar. pimleri düştüğünde, arabalar raylar tarafından yönlendirilen bitiş çizgisine doğru eğimli parça, aşağı doğru döndürün. Çoğu parça uzun düz bölüme eğimli başlangıç bölümünden bir geçiş ile inşa edilir. Mümkün olduğunca fazla hız korurken bu pistlerde, araba düz bölümü tamamlamanız gerekir. Yani tungsten sakız kauçuk ağırlık esastır. Maksimum enerji ek hava sürtünmesini yaratmadan oluşturulur.

Dikkat!

tungsten sakız kauçuk ağırlık toksik olmayan malzemelerle yapılmış olmasına rağmen, oynamak çocuklar için oyuncak değildir. Her zaman elleri sonra kullanmak, gıda ve ağzınızdan uzak tungsten sakız kauçuk kilo tutmak yıkayın.

Eğer tungsten sakız kauçuk ağırlığı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Balıkçılık Macun| Tungsten Alaşım Uçak Macun| Tungsten Alaşım Tekne Macunu
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved