ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Tungsten Alyans

Tungsten Alyans

Tungsten alyans veya tungsten Alyans tungsten metal ve karbür tozundan yapılmış ve piyasadaki en çok arzu edilen cilalı tungsten düğün grup oluşturmak için bir araya oluşur.

Tungsten Alyans neredeyse yok edilemez ve sadece elmas veya korundum gelen aşınma gibi, aşırı önlemlerle zarar görebilir. Sonuç olarak, normalde kendi korunması için alyans kaldırılmasını gerektirecek faaliyetler kullanıcı tarafından ilgili olmadan yapılabilir. Tungsten malzeme halkasının yaşam için yeni görünüyor ve düşük bakım ile dayanıklılık gerçekten gücü, stil, dayanıklılık ve konfor mükemmel bir evlilik vardır.

Tungsten alyans hem erkekler alyans ve kadın alyans için mükemmel bir seçimdir takı pazarında hızlı yükselen yıldızı vardır. Bu alyans çok dayanıklı ve halkalardan herhangi birinin, diğer tiplere göre daha uzun süre parlak parlaklık tutmak mümkün. Buna ek olarak, tungsten malzeme halkaları ve bantlar şık ve pratik hem de.

Erkekler tungsten alyanslar stil eşsiz ve tungsten esneklik ve çizilme direnci ile birleştiğinde, erkekler tungsten halkaları için bu tasarımcı yüksek moda zirvesi günlük giyim için anlamı vardır. erkekler için Tungsten Alyans şekil ve fonksiyonun mükemmel kombinasyonu bulunmaktadır. stilleri ve fiyat aralıkları Chinatungsten geniş bir seçim müşterilerine kusursuz sonsuz bağ sizin ve sevilen bir hisse temsil etmek tungsten düğün grup bulacağını garanti eder. Böyle 8mm genişlik, 9mm genişliğinde ve 10mm genişliğinde bile birkaç gibi çeşitli stilleri, bulmak couldl. erkekler için en popylar tarzı artık 8mm genişliği.

tungsten alyans tungsten kolye tungsten alaşım kolye
 Tungsten Alyans-01  Tungsten Alyans-02  Tungsten Alyans-03
tungsten alaşım kolye tungsten alaşım kolye tungsten alaşım kolye
  Tungsten Alyans-04 Tungsten Alyans-05 Tungsten Alyans-06

Sen tungsten ürünleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz tungsten Alaşım.
Eğer tungsten alyans herhangi bir ilgi, tungsten düğün grup varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: tungsten Yüzükler| Volfram Band| Tungsten Tarama Altın Yüzük
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved