ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşımlı Tel

Tungsten Bakır Alaşımlı Tel

Tungsten Bakır Alaşımlı Tel Uygulaması

1.yüzeyinde grafit tabakası tungsten bakır alaşımlı tel kullanımdan önce çıkarılmalıdır. Tungsten bakır tel bağıl nem% 65 aşmayacak gereken 1000 ° C Tungsten bakır tel daha yüksek kuru bir odada muhafaza edilmelidir sıcaklıklarda, demir, nikel veya karbon ile temas için uygun değildir ve asit veya alkali uzak tutulmalıdır atmosfer.

2.Temizlenmiş tungsten bakır tel kuru damarlarda muhafaza edilmelidir.

tungsten bakır alaşımlı tel tungsten bakır alaşımlı tel
Tungsten Bakır Tel-01
Tungsten Bakır Tel-02
Tungsten Bakır Tel-03

 

Nasıl Tungsten Bakır Alaşımlı Tel Tungsten Bakır yapılmış mı?

tungsten bakır tel üretim karmaşık ve zor bir süreçtir. süreci yakından uygun bir kimyasal olarak işlenmiş tel uygun fiziksel özelliklerini temin etmek için kontrol edilmelidir. tel fiyatları düşürmek sürecinde erken kesme köşelerinde bitmiş ürünün düşük performansa neden olabilir. Sen tungsten bakır tel yüksek standartta imal edilmiş ve sürekli olarak iyi bir performans olacak emin olabilirsiniz.

Tungsten bakır yaygın üretim tungsten bakır alaşımlı tel ve tungsten coppper tel kullanılır. Volfram bakır tel madenciliği tungsten bakır alaşımlı tel dönüştürülmüş birçok aşamadan geçmek zorundadır. tungsten bakır tel ve PVC izoleli tel gibi tellerin üretiminde yer alan tüm adımları kalite standartlarını takip için garanti edilir. özel güç kablosunu yapma sürecinde ilk adım tungsten bakır alaşımlı madencilik ve ezilme olduğunu. Bir sonraki adım, bir toz yaparak dönen ve silindirik bir şekilde üzerinde hareket büyük makinelerde ezilmiş cevheri öğütme olduğunu.

Sonra atık cüruf kaldırılır ve tungsten bakır alaşımlı konsantre be. Sonra tungsten bakır alaşımından haline tarafından getirilir:
1. Leaching- oksit cevheri zayıf bakır sülfat çözeltisinin oluşturulması zayıf bir asit çözeltisi ile yıkanarak ekstre edilir.
2. Elektro winning- Bakır yüklü çözüm tedavi ve elektrolitik süreç tankına dönüştürülmüş be.
3. geri dönüşümlü bakır yeni yolculuk başlar Smelting- ergitilmesi yeniden yanar. erimesi ve arındırıcı tungsten bakır alaşımlı aşamaları nihayet doksan dokuz yüzde tungsten bakır alaşımlı sonuçlanır.
4.Elektrolitik refining- eritme veya elektro kazanan tungsten bakır alaşımları sonra bakır folyo oluşur "marş yaprak" bir anot elektrolitik alaşım geçirilir.

Chinatungsten Çevrimiçi ihtiyaçlarınızı olarak tungsten bakır alaşımlı tel ve tungsten bakır tel sağlayabilir ve tungsten bakır tel üretimi hakkında daha fazla bilgilerde tungsten telinin işlemine benzer tungsten tel üretim süreci.

Bizim tungsten bakır alaşımlı tel herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696, biz her zaman hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved