ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşım Isı Emici

Tungsten Bakır Alaşım Isı Emici

Isı Sinks Tungsten-Bakır Tungsten bakır alaşımlı yüksek performanslı kompozit erimiş bakır ile vakum sızmış olan dikkatle kontrol gözenekli tungsten imal edilmektedir. Bu ısı alıcıları için gerekli yüksek iletkenliği ve eşleştirilmiş düşük ısıl genleşme sahip bir W / Cu kompozit sonuçlanır.

Tungsten bakır tungsten ve bakır kompozit olduğunu. tungsten içeriği kontrol ederek, vb Seramik (AI2O3, BeO) Yarı iletkenler (Si), Kovar, gibi maddelerin, bu eşleme termal genleşme (CTE) ile katsayısı tasarım

Tungsten bakır ısı emici soğutma ortamı, örneğin, hava ile temas eden yüzey alanını arttırmak için, tungsten bakır alaşımı yayılmış yüzeylerin kullanır. tungsten bakır ısı emici bir "bir sünger gibi ısıyı emer ve bir paralel evrene onu göndermek için büyülü bir yeteneği" yok şekliyle, kelimenin tam anlamıyla anlamına gelmez. Isı transferi teorisi ısı alıcıları nasıl pratik yönlerini açıklamaya yardımcı olur ve yaygın yanlış ve tasarım hataları temizlemek için yardımcı olabilir. Yaklaşım hava hızı, malzeme, fin (ya da diğer çıkıntı) tasarım ve yüzey işleme seçimi ısıl direnç etkileyen tasarım faktörleri, tungsten bakır ısı lavabo yani termal performans, bazılarıdır.

tungsten bakır ısı lavabo biri mühendislik uygulaması elektronik ısı yönetimi, sık sık bilgisayar işlemci veya grafik işlemcileri bulunuyor. Bunlar için, tungsten bakır ısı alıcı bağlama yöntemleri ve termal arabirim malzemeler de nihai kavşak etkilemek veya işlemci (ler) sıcaklığını ölmektedir. Teorik, deneysel ve sayısal yöntemler tungsten bakır alaşımlı ısı emici termal performansını belirlemek için kullanılabilir.

Tungsten Bakır Soğutucu Özellikleri

Tungsten Bakır Soğutucu Avantajları

Yüksek ısıl iletkenlikYarı mamul veya mamul mevcut ürünler (Ni / Au kaplı).

Eğer tungsten bakır ısı emici herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefon ile: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved