ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Dart Kütük

Tungsten Bakır Dart Kütük

Tungsten Bakır Dart Kütük nedir?

Tungsten bakır dart kütük da bakır tungsten dart kütük, tungsten pirinç dart kütük denir. Tungsten bakır dart kütük özellikle iyi işleme yeteneği, dart yapmak için yüksek yoğunluklu malzemenin bir türüdür. Genellikle 60WCu, 70WCu, 80WCu kompozisyonu ve hatta 90 Wcu üretilmiştir. çok daha fazla tungsten bileşimi, ve sonra daha ağır o olurdu. 70W ~ 90W tungsten bakır malzemeden Kompozisyon yüksek yoğunluk, işleme için düşük sertlik malı olarak dart yapmak için çok popüler.

Bakır Dart Kütük Avantajları Tungsten

Tungsten bakır kütük esas dayanıklı ısı, yüksek yoğunluklu ama expansively termal düşük sahip, tungsten ve bakır ile birlikte ve mükemmel giyen direnç son bir yıl içinde çok daha az yaygın hale gelir. Bildiğimiz gibi dart hale eğer, sadece tungsten, o kırılgan çok olacak ve biz ilk dart kütük gerekir ve daha sonra işleme yeteneği, o zaman, vb tırtıllı, delinmiş öğütülmüş olacağını çok önemli olmalıdır iyi işlenebilir olamazdı ve kolayca kırılır edilecektir. o bakır ile eklenen Ancak, daha sonra işleme kapasitesi artacaktır, ve sertlik, iyi işlenebilirlik kılan biraz daha düşük ayarlanmış olabilir. Ayrıca, tungsten bakır dart kütük olarak, bu dayanıklılık mükemmel.

Tungsten Bakır Dart Kütük Üretici

tungsten bakır dart için üretim süreci esas da bakır dart kütük malzeme tungsten yapılabilir, vb ihtiyaç, delme, freze, diş varsa, taşlama yüzey kontrolü, karıştırma presleme, sinterleme içerir karmaşıktır. Makinede karmaşık çok Gerekirse üretim maliyeti daha yüksek olacaktır, çünkü o zaman fiyat, çok daha yüksek buna göre olacaktır.

Tungsten Ağır Alaşım Dart ile Tungsten Bakır Dart Kompozit

Ancak, günümüzde, dart standart ve popüler malzeme ağır alaşımlı malzeme tungsten edilir. Tungsten ağır alaşımlı yüksek yoğunluklu malzeme bir tür, ve aynı zamanda tungsten bakır malzemeden daha iyi işleme yeteneğine sahiptir. Aynı ağırlığa sahip olmadığını boyutu ile karşılaştırıldığında, tungsten ağır alaşım dart, yüksek yoğunlukta ama küçük kapasiteli olarak, tungsten bakır dart çok daha küçük olacaktır. Bu tungsten ağır alaşımından yapılmış dart oldukça ince yapılabilir anlamına gelir ve yüksek bir skor için iyi olacaktır aynı zamanda kulpları kolay olacak ve. Bu nedenle, daha fazla oyuncu sevdikleri dart için tungsten ağır alaşım malzeme seçimi.

Chinatungsten Tungsten Bakır Dart Kütük Teklif Verebilir

Chinatungsten aynı zamanda gerekli miktarına göre uygun fiyat yumuşak uç veya çelik uçlu tungsten bakır dart bütün seti sunabilir, tungsten bakır dart kütük sunabilir. Bir ihtiyaç varsa yanında, Chinatungsten bile altın kaplama özel hizmet, dart bütün set müşterilerin ihtiyacına göre oyma sunabilir.

tungsten bakır dart kütük tungsten bakır dart kütük tungsten bakır dart kütük
Tungsten Bakır Dart Kütük
Tungsten Bakır Dart Kütük
Tungsten Bakır Dart Kütük

 

Eğer tungsten bakır dart kütük herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696, Biz her zaman hizmetinizdeyiz.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved