ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşımlı Boru

Tungsten Bakır Alaşımlı Boru

Tungsten Bakır Alaşımlı Boru Nedir?

tungsten bakır
Tungsten bakır alaşımlı boru, sözde tungsten bakır boru,bakır, tungsten bakır boru infiltre daha sonra yüksek sıcaklıkta preslenecek tungsten sinterleme, tungsten basarak ve yapılır mi bir alaşımdır. Sinterleme, bir metalik toz da eritmeden ısıtma ile yapışık bir kütle haline getirilmiş bir metalurjik bir süreçtir. Her ikisi de tungsten bakır alaşımlı tüp fiziksel özellikleri, yolu yağ ve suya benzer karıştırmak olmaz bir başka ile kombine edilemez mi yani, onları karşılıklı olarak çözünür olmayan hale getirir. Tungsten bakır alaşımı boru alaşımlı bir matris ya da başka bir kristal kalıp içine bir metal partiküllerini yapılır. Bu tungsten bakır alaşımın "mikro yapı" ya da moleküler şekli bir metal matriks kompozit yaptım ve değil gerçek bir tungsten bakır boru yapar.

Tungsten Bakır Alaşımlı Boru Avantajı

Tungsten bakır alaşımlı boru (WCu80) iyi yüksek sıcaklık dayanımı, güvenilir elektronik ark yanma ve korozyon dayanımı, yüksek özgül ağırlık ve güçlü yoğunluğu ile tungsten ve bakır hem özelliklere sahiptir. Tungsten bakır boru, yüksek veya orta gerilim Switcher, saatler elektronik bileşenler, elektronik emisyon malzemeleri, Kaynak elektrotlar, ev aletleri ve spareparts radyatör kişiler kullanılabilir.

Tungsten Bakır Boru Uygulamaları:

tungsten bakır blok
Tungsten bakır boru Yaygın makine alanlarında, elektrik kullanılır. Tungsten bakır boru, bu nedenle elektron, metalurji, havacılık ve uzay kullanılabilir. Biz HIP döküm tesisi kullanın - yüksek sıcaklık sinterlenmiş tungsten matris - büyük veya profilli Tungsten bakır alaşımlı malzeme çeşitli parçaları 6-50% tungsten bakır boru üretebilir bakır emdirilmiş emprenye teknolojisi, üretilen yüksek yoğunluklu özelliklerine sahip, yüksek ısı iletkenliği, yüksek mukavemetli ve sertlik, düşük özdirenç, düşük ısıl genleşme katsayısı ve kolay işleme vb ve tungsten bakır boru yanan direnç yayı anti-kaynaklı ve korozyon direnci alanlarında mükemmel bir performansa sahiptir. Biz gereksinimleri olarak tungsten bakır boru her türlü sağlayın edebilirsiniz.

Chinatungsten Çevrimiçi karbür ve diğer refrakter metaller kararlı kesme sunabilir. Ince yüzey işlemleri gerektiğinde tungsten bakır boru en Yaygın makine tungsten karbür için kullanılır. Bizim tarafımızdan sunulan tungsten bakır alaşımlı boru yüksek kalitesidir. Ince levhalar, küçük çaplı çubuklar ve boru bütün 60/40 (% 60 tungsten,% 40 bakır) kompozisyon bulunmaktadır. Tabaklar, yuvarlak ve kare çubuklar 70/30 (% 70 tungsten,% 30 bakır) kompozisyon bulunmaktadır.

Bu tungsten plakası ve / veya tungsten bakır boru herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved