ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Ultra İnce Sac

Tungsten Bakır Ultra İnce Sac

tungsten bakır
Tungsten bakır ultra ince levha, ısı emici soğutma sıvısı ile temas yüzey alanını artırmak için genişletilmiş yüzeyler kullanır gibi, hava terim bir ısı alıcı bir sünger gibi ısıyı emer ve onu göndermek için bir "sihirli yeteneği yok gibi, kelimenin tam anlamıyla anlamına gelmez paralel evren ". Isı transferi teorisi ısı alıcıları nasıl pratik yönlerini açıklamaya yardımcı olur ve yaygın yanlış ve tasarım hataları temizlemek için yardımcı olabilir. Yaklaşım hava hızı, malzeme, fin (ya da diğer çıkıntı) tasarım ve yüzey tedavi seçimi bir soğutucu termal direncini etkileyen tasarım faktörleri, yani ısıl performans, bazılarıdır. ısı alıcılarının biri mühendislik uygulaması elektronik, sık sık bilgisayar işlemci veya grafik işlemci ısı yönetimi bulunmaktadır. Bunlar için, ısı alıcı bağlama yöntemleri ve termal arabirim malzemeler de nihai kavşağı etkileyen veya işlemci (ler) sıcaklığını ölmektedir. Teorik, deneysel ve sayısal yöntemler bir ısı emici termal performansını belirlemek için kullanılabilir.

Tungsten bakır ultra ince sac yüksek performanslı kompozit erimiş bakır ile infiltre edilir dikkatle kontrol gözenekli tungsten imal edilmektedir. Bu yüksek iletkenlik ve ısı alıcıları için bir eşleştirilmiş düşük ısıl genleşme sahip bir WCU kompozit sonuçlanır.

Bizim tungsten bakır ultra ince sac kompozit yüksek güçlü elektronik cihazlar için termal montaj plakaları, yonga taşıyıcıları, flanşlar, ve çerçeveler yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. tungsten çok düşük genişleme özellikleri ile bakır termal avantajlar ile, tungsten, bakır, silikon karbür, alüminyum oksit ve berilyum oksit benzer özelliklere sahiptir. ısı iletkenliği ve düşük genişleme aynı zamanda tungsten bakır alaşımlı bile son derece yoğun devreler için mükemmel bir seçim yapmak.

tungsten alaşım ısı emici

CuW75 tungsten bakır yüksek güç elektronik cihazlar için termal montaj plakaları, yonga taşıyıcıları, flanşlar, ve çerçeveler yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. tungsten bakır malzeme olarak, bileşik, yani bakır ısı avantajları ve tungsten çok düşük genişleme özellikleri hem de kullanılabilir.

Tungsten ve bakır malzemelerin kombinasyonu yongaları ve sübstrat olarak kullanılan silikon karbür, alüminyum oksit ve berilyum oksit ile benzer ısıl genleşme özellikleri ile sonuçlanır. Çünkü tungsten bakırın ısıl iletkenlik ve genleşme özellikleri, Tungsten bakır alaşımlı yoğun paketlenmiş devrelerde iyi çalışır.

tungsten bakır, ultra ince levha Avantajları:
İyi elektriksel iletkenlik
Termal iletkenlik
Düşük ısı difüzyon

tungsten bakır, ultra ince sac Uygulamaları:
LED aydınlatma tungsten bakır ısı emici
tungsten bakır ısı lavabo Lazer alanı
Elektronik alanında Tungsten bakır alaşımlı iletken şalter

Eğer tungsten bakır ultra ince bir tabaka hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com Yada ara: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved