ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşımlı Bileşenleri

Tungsten Bakır Alaşımlı Bileşenleri

Tungsten Bakır Bileşenleri

tungsten bakır alaşımı
Çin Tungsten Çevrimiçi malzeme formülasyonları çeşitli bileşenleri (ayrıca tungsten bakır, CUW, WCU olarak da bilinir), özel tungsten bakır alaşımlı üretmektedir. parçalar made-to-sipariş edilir; Genellikle, müşteri çizimleri ve teknik özellikleri sağlamaktadır. Yaygın olarak kullanılan alaşım içerir: 85 W20Cu, 80 W / 20Cu, 75 W / 25Cu, 70 W / 30Cu, 65 W / 35Cu, 60 W / 40Cu

Tungsten bakır parçalar öncelikle üç nedenden dolayı kullanılır:
1. Bir karşıt materyalin termal genleşme katsayısı Eşleştirme.
2. ısı alıcıları için ısıl iletkenlik.
3. RF koruma için Yoğunluk.

tungsten bakır alaşımı

Tungsten Bakır Bileşenleri Fiziksel Özellikleri

Tungsten bakır alaşımlı metalik bir parlaklık ile ayrı bir kırmızımsı veya turuncu renk tonu ile bir metaldir. kübik kristal yapı yüzey merkezli ve bunu tanıdık kırmızımsı bir renk vererek, görünür spektrum sadece kırmızı ve turuncu renkli ışık yansıtır. periyodik tabloda bitişik metallere göre, bakır demirden daha çinko daha zor ama daha yumuşaktır. Metal, basınçla uzatılmış ve farklı şekillerde kalıplanabilir, yani esnektir. Bakır formunu değiştirmek ve bozmadan uzun ince yapılara gergin onu sağlayan, sünek aynı zamanda. Son derece iyi, elektriği iletebilen bu fiziksel özellikler, özellikle arzu edilir elektrik kablo üretimi, kullanım için bakır uygun hale getirmek için kendi yeteneği ile birlikte, bakır bileşenleri özellikleri Volfram.

tungsten bakır alaşımlı elektrik

Tungsten Bakır Bileşenleri Kimyasal Özellikler

teller kullanılan bakırın atom numarası 29 proton vardır, yani 29 olduğunu. Bakırın sembolü olan "Cu" ve atom ağırlığı 63,54 olan. Bakır kimin semboller "Ag" ve "Au," olan gümüş ve altın ile birlikte, periyodik tabloda sütun 1B yerleştirilir respectively.Tungsten bakır bileşenleri bir Moh sertlik (ölçüm sistemi metallerin sertliğini değerlendirmek için) var imalat teller kullanılan Tungsten bakır bileşenleri 2.5 ile 3 arasında, örneğin su (1.0), karbon (2.2) ve sülfür (2.1) gibi endüstriyel ilgili diğer maddelere göre daha yüksektir, 8.2, çok yüksek bir özgül ağırlığa sahiptir. Gümüş ve altın belirli yoğunlukları sırasıyla 10.5 ve 19, en, bakırdan daha hem yüksektir. Bakır teller düşük kimyasal reaktivite var; diğer elemanlar ile reaksiyonda, laboratuar bakır kuprik olarak bilinen ve bakır ya da +2 şekilde bilinmektedir + 1, bir yük vardır.

Bizim tungsten bakır bileşenlerinde herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696, biz her zaman hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved