ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşım Sınıflandırma

Tungsten Bakır Alaşım Sınıflandırma

Tungsten Bakır Sınıflandırmasıtungsten bakır alaşımlı çubuk

Tungsten bakır alaşımları, aynı zamanda, tungsten, bakır adlandırılır sınıflandırma ısıya dayanıklı, ablasyon dayanıklı, yüksek termal ve elektriksel olarak iletken ve işlenmesi kolay olan bir malzemeden sonuçlanan her iki metal özelliklerini bir araya getirir. Parçaları, istenilen şekle tungsten bakır sınıflandırma parçacıkları basarak sıkıştırılmış bir kısmını sinterleme ve daha sonra erimiş bakır ile infiltre tarafından WCU alaşımdan yapılır. Levhalar, çubuklar ve alaşımlı çubuklar da mevcuttur.

tungsten bakır alaşımlı elektrot

İşte bazı tungsten bakır sınıflandırma:

Tungsten Bakır Alaşım Rod

Tungsten bakır alaşımlı çubuk tungsten ve bakır bir kombinasyonudur. yüksek bir sıcaklıkta ısıya dayanıklı metal, sinter preslenmiş kompakt basın ve bakır ile infiltre: Üretim süreci aşağıdaki gibidir. Tüm tungsten bakır sınıflandırması çok yakından kontrol edilen koşullar altında yapılır. Sonuçta üstün yay ile nispeten sert bir malzemedir ve direnç, iyi fiziksel özellikleri giymek: yüksek sıcaklıklarda ve iyi elektriksel ve ısıl iletkenlik de.tungsten bakır alaşımlı çubuk

Tungsten Bakır Alaşımlı Elektrod

Direnç kaynak elektrodu
yüksek sertlik, yüksek erime noktası tungsten, anti-yapışma özellikleri genellikle yüksek sıcaklık kaynak dayanıklı aşınmaya karşı belirli bir direnç yapmak için kullanılan, ancak kaynak elektrodu olan.

Tungsten Bakır Alaşım Bartungsten alaşım tüp

Bakır tungsten alaşımlı çubuk tungsten ve bakır bir kombinasyonudur. yüksek bir sıcaklıkta ısıya dayanıklı metal, sinter preslenmiş kompakt basın ve bakır ile infiltre: Üretim süreci aşağıdaki gibidir. Tüm bunlar, çok yakından kontrol edilen koşullar altında yapılır. Sonuçta üstün yay ile nispeten sert bir malzemedir ve direnç, iyi fiziksel özellikleri giymek: yüksek sıcaklıklarda ve iyi elektriksel ve ısıl iletkenlik de.

Tungsten Bakır Alaşım Isı Emici

Bakır tungsten alaşım yaygın nedeniyle düşük ısıl genleşme, ısıya dayanıklı, ablasyon dayanıklı, mükemmel ısı ve elektrik iletkenliği, araba radyatör, soğutma ve klima sistemleri ile ilgili ısı alıcıları kullanılır. 50mm 0.5 kalınlığında 100x100 kadar: WCU ısı Ni veya Niau veya Ni yarı bitmiş ürünler kaplama elektrotlar ile kaplama galvanik müttefik lavabolar.tungsten bakır alaşımlı ısı emici

Tungsten Bakır Alaşımlı Boru

Bakır tungsten alaşımlı boru karbür ve diğer refrakter metaller istikrarlı kesim sağlama yeteneğine sahiptir tungsten bakır alaşımlı ürün bir türüdür. ince yüzey işlemleri gerektiğinde en yaygın makine tungsten karbür için kullanılır. Ince levhalar, küçük çaplı çubuklar ve boru bütün 60/40 (% 60 tungsten,% 40 bakır) kompozisyon bulunmaktadır. Tabaklar, yuvarlak ve kare çubuklar 70/30 (% 70 tungsten,% 30 bakır) kompozisyon bulunmaktadır.

 

Tungsten Bakır Alaşımlı Teltungsten bakır alaşımlı tel

Kullanma talimatı
tel yüzeyinde 1. Su tabakası sıcaklığı 1000 daha yüksek olduğunda, tel kullanılarak demir, nikel, karbon ile temas etmek için uygun değildir önce çıkarılmalıdır. teller göreceli humidityshould% 65 aşan ve asit veya alkali atmosferden uzak tutmak değil, hangi kuru odasında muhafaza edilmelidir.
2. Temizlenmiş teller kuru damarlarda muhafaza edilmelidir.

Bizim tungsten bakır sınıflandırmada herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696, Biz her zaman hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved