ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşım Tuğla

Tungsten Bakır Alaşım Tuğla

Tungsten Bakır Alaşım Tuğla Nedir?

Tungsten Bakır alaşımlı tuğla da denirtungsten bakır tuğla (Tungsten bakır, Cu-B, ya da W-Cu), bakır ve tungsten sahte alaşımıdır. Bakır ve tungsten karşılıklı çözünür olmayan de, tungsten bakır alaşım tuğla malzemesi, diğer bir matrisi içinde dağılmış bir metal tat parçacıklardan oluşur. tungsten bakır tuğla mikro nedenle oldukça gerçek bir alaşım daha bir metal matriks kompozit olduğunu.

Tungsten bakır tuğla yüksek kalitede bize sunduğu machine.Tungsten bakır tuğla ısıya dayanıklı, ablasyon dayanıklı, yüksek termal ve elektriksel olarak iletken ve kolay bir malzeme ile sonuçlanan, her iki metallerin özelliklerini bir araya getiriyor.

Parçalar, arzu edilen bir şekil, tungsten partikülleri presleme sıkıştırılmış parçası sinterleme ve erimiş bakır ile infiltre Cu-B alaşımından imal edilir. Levhalar, çubuklar ve alaşımlı çubuklar da mevcuttur.

Tungsten Bakır Alaşım Tuğla Resimleri:

tungsten bakır alaşımlı bisiklet tungsten bakır alaşımlı bisiklet
Bakır Tungsten Tuğla-01
Tungsten Bakır Tuğla-02

Yaygın olarak kullanılan tungsten bakır tuğla alaşım 10 ila 50 içermektedir. bakır,% kalan kısmı esas olarak tungsten edilir. tungsten bakır tuğla alaşımlı tipik özellikleri olan bileşimine bağlıdır. az ağırlıkça ile tungsten bakır tuğla. bakır% daha yüksek yoğunluk, daha yüksek sertlik ve daha yüksek bir dirence sahiptir. bakır,% 10 CuW90 alaşım tipik yoğunluğu, CuW50 alaşımı için 16.75g / cm3 11.85g / cm3'dür. CuW90 yüksek sertlik ve 260 HB kgf / özdirencini mm2 CuW50 daha 6,5 μΩ.cm sahiptir.

Chinatungsten Çevrimiçi tungsten bakır alaşımlı tuğla kompozit yüksek güçlü elektronik cihazlar için termal montaj plakaları, yonga taşıyıcıları, flanşlar, ve çerçeveler yaygın olarak kullanılan edilmesini sağlar. tungsten çok düşük genişleme özellikleri ile bakır tungsten tuğla termal avantajlar ile, tungsten, bakır tuğla silikon karbür, alüminyum oksit ve berilyum oksit benzer özelliklere sahiptir. ısı iletkenliği ve düşük genişleme aynı zamanda tungsten bakır tuğla bile son derece yoğun devreler için mükemmel bir seçimdir. Tungsten bakır tuğla yaygın olarak birçok alanda kullanılabilir, biz ihtiyaçlarına göre tungsten bakır tuğla farklı boyutlarda sağlayabilir.

Bu tungsten bakır tuğla herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved