ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Bakır Alaşım >>Tungsten Bakır Alaşım imalatı Süreci

Tungsten Bakır Alaşım imalatı Süreci

Tungsten Bakır Alaşım imalatı Süreci

Böylece, bakır, tungsten, tungsten adlandırılır bakır alaşımları, arzu edilen bir şekil, tungsten partikülleri presleme sıkıştırılmış parçası sinterleme ve erimiş bakır ile süzülmesiyle yapılır. çarşaf, çubuklar ve tungsten bakır çubuklar da mevcuttur.

Iki temel tungsten bakır üretimi süreçleri vardır:
1. Toz Metalurji: tungsten, bakır ve çeşitli bağlayıcı ince tozlar yüksek basınç altında OLUŞTURULAN ve daha sonra işlem malzeme tamamen yoğun Oldu Hangi Yüksek Sıcaklıklarda sinterlenir bir harman.
2. Sızma:Tungsten bakır üretim süreci bakır tungsten iskelet içine sızmış. Tungsten bakır üretim süreci basınç ve yüksek sıcaklık altında gerçekleştirilir.

Bakır sızan Yöntemi Tungsten Bakır Alaşım imalatı Süreci

endüstriyel uygulamalar için erken 1940 yılında olduğu gibi Kuzey Amerika'da, toz metalurji yapısal parçaların üretimi daha ekonomik bir yöntem olarak, tungsten bakır üretim süreci bir tür bakır yöntemi sızmış, Tüm tungsten bakır üretim süreci malzemenin nihai çekme yapabilir katlama konusunda gücü, yani yük birkaç yıl, araştırmacılar SCM metal ürünleri şirketi, bakır sızmış sürecin daha da geliştirilmesi, garanti bakır, sızmış ve yüksek mukavemetli çelik bildirilen değerlerden 10 kat daha yüksek olmuştur standart MPIF1984 / l985 yıl.

Bakır sızdı (örtülü) süreci araştırması
Bakır bir vakum fırın ya da hidrojen fırın koruma çalışmaları sızmış. infiltrasyon Eriyik, bakır, sıvı artış yüksekliği ve bakır sıvı yüzey gerilimi ile doğru orantılıdır viskozitesi ile ters orantılıdır. Bakır sızmış sıcaklık çok yüksek veya çok düşük penetrasyon etkisi etkiler. büyük bir etkisi bakır tabakasının kalitesi üzerinde bakır sızma oranını vardır Soğutma, soğutma hızı kolayca gözenekleri ve çatlakları üretmek çok hızlı; fırın sıcaklığı heterojenliği nedeniyle sametime, ürün bakır tabakası kalınlığı tekdüze değil, bu yüzden bakırdan sonra özel bir soğutma süreci kullanılarak sızmış. sürecini kolaylaştırmak amacıyla, bakır ve bakır infiltre süreçleri tamamlamak için sıcak bir çevrimde satın alabilirsiniz.

Bakır yararları sızmış:
① kaplama, kaplama için ve sızdırmazlık sağlamak için sonraki işlem.
②Hidrolik basıncı Seal .
③Birden fazla bileşenleri ile birleştirin .
④Isıl iletkenlik, elektriksel iletkenlik geliştirin .
⑤Makine işleme performansını artırmak .

Bakır infiltre ürünlerin Resimleri:

tungsten bakır alaşımı tungsten bakır alaşımı tungsten bakır alaşımı
bakır sızmış-01 bakır sızmış-02 bakır sızmış-03

Tungsten bakır, infiltre tungsten veya tungsten karbür, bakır presleme yüksek bir sıcaklıkta preslenecek tungsten sinterleme ve bakır ile süzülmesiyle yapılır mi bir alaşımdır. Sinterleme, bir metalik toz da eritmeden ısıtma ile yapışık bir kütle haline getirilmiş bir metalurjik bir süreçtir. Bakır sızmış ürünler Hem tungsten ve bakır fiziksel özellikleri bir başka ile kombine edilemez mi yani, onları karşılıklı olarak çözünür değil yapmak, yolu yağ ve suya benzer karıştırmak olmaz. Bakır alaşım, bir matris veya bir kristalize kalıp içine bir metal partiküllerini yapılan infiltre edilir. Bu tungsten bakırın "mikro yapı" ya da moleküler şekli bir metal matriks kompozit yaptım ve değil gerçek bir alaşımdan yapar.

Eğer tungsten bakır ürünleri herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 0086 592 5129696, biz her zaman hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved