ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>حلقه تنگستن نظامی

حلقه تنگستن نظامی

آلیاژ تنگستن به طور فزاینده ای برای ساخت حلقه نظامی استفاده می شود، این است حلقه تنگستن نظامی.

حلقه تنگستن هستند ایده آل برای حلقه نظامی حلقه نظامی deployments.تنگستنبزرگ است بدانید که کسی به خانه در انتظار شما، پول کمی بهتر است و همچنین حلقه تنگستن به پوشیدن روزمره نگه دارید و پاره که سربازان بدن خود را از طریق قرار دادن .Hauling دنده، سلاح و مهمات در اطراف می تواند ساینده در سایت آل ترین جواهرات، اما آن ساخته شده است به نگه دارید تا به چنین دهید. آلیاژ تنگستن یکی از سخت ترین مواد روی زمین است، بنابراین شما لازم نیست که در مورد خم شدن یا خاراندن آن، مثل شما که در یک حلقه معمولی نظامی فلزات گرانبها نگران باشید.

حلقه تنگستن نظامی

حلقه تنگستن است که بسیاری از پوشیدن حلقه مقاوم در برابر در این سیاره، هیچ حلقه نظامی دیگر مانند طلا و پلاتین یک عمر طول بکشد.

حلقه تنگستن است حدود 10 برابر سخت تر از 18K طلا، در حدود 5 بار سخت تر از فولاد درجه ابزار، و در حدود 4 بار سخت تر از تیتانیوم. اقدامات تنگستن بین 8 و 9 در مقیاس سختی موس، تنها مواد سخت تر (الماس) 10 اندازه گیری

حلقه تنگستن دارای یک لهستانی دائمی و لازم نیست تا با هر پاک کننده طلا و جواهر ویژه تمیز شود.

تنگستن چین می تواند ساخت و ارائه حلقه نظامی تنگستن برای شما. انواع مختلفی از کالا در دسترس هستند. حتی اگر شما یک سرباز نیست، شما ممکن است حلقه تنگستن برای تیم و یا جامعه خود نیاز دارید. هر گونه طراحی خاص آن امکان پذیر است.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد حلقه های نظامی تنگستن. آدرس ایمیل ما این است که sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما تماس بگیرید : 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ کننده | تنگستن آلیاژ کننده... | تنگستن آلیاژ تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved