ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>تنگستن اسکن دستبند طلا

تنگستن اسکن دستبند طلا

وجود تنگستن دارای یک تاثیر بسیار زیادی بر بازار مالی,تنگستن دستبند طلا اسکن در حال تبدیل شدن طرح های محبوب در صنعت طلا و جواهر. لینک بالا جلا و مقاوم در برابر دادن طلا و جواهر درخشش خوش تیپ خراش، و آن را یک همدم بسیار عالی برای جمع آوری قوطی های ما است.

مواد فولاد تtungsten-خاکستری به سفید رنگ است و یک عنصر بسیار سخت است، که می تواند با اره آهن برید است که آن را بسیار خالص (آن شکننده و سخت است به کار هنگامی که نجس) است و با جعل، نقاشی، و یا اکسترودر کار . این عنصر دارای بالاترین نقطه ذوب (3422 ℃)، پایینترین فشار بخار و بیشترین مقاوت کششی در دمای بالاتر از 1650 ℃ از تمامی فلزات. مقاومت در برابر خوردگی بسیار عالی است و با هر گونه حمله توسط یک اسید معدنی تقریبا غیر قابل مشاهده است. این خواص تنگستن مواد مناسب برای محصولات طلا تنگستن اسکن.

مواد فولاد تtungsten-خاکستری به سفید رنگ است و یک عنصر بسیار سخت است، که می تواند با اره آهن برید است که آن را بسیار خالص (آن شکننده و سخت است به کار هنگامی که نجس) است و با جعل، نقاشی، و یا اکسترودر کار. این عنصر دارای بالاترین نقطه ذوب (3422 ℃)، پایینترین فشار بخار و بیشترین مقاوت کششی در دمای بالاتر از 1650 ℃ از تمامی فلزات. مقاومت در برابر خوردگی بسیار عالی است و با هر گونه حمله توسط یک اسید معدنی تقریبا غیر قابل مشاهده است. این خواص تنگستن مواد مناسب برای محصولات طلا تنگستن اسکن.

تصاویر تنگستن اسکن دستبند طلا:

گستن اسکن دستبند طلا
اسکن دستبند طلا

بنابراین، اگر شما علاقه مند در تنگستن دستبند طلا اسکن، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | تنگستن نمرات آلیاژ سنگین | آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده
Chinatungsten Group:[ChinaTungsten] [ تولید کننده تنگستن آلیاژ] [ تنگستن اخبار][ کاغذ وزن] [ تنگستن مس] [ تنگستن] [ مولیبدنمحصولات] [Tungsten Carbide] [ کاربید تنگستن جواهرات و اشیای قیمتی] [ تنگستن دارت] [ دارت فروشگاه] [ تنگستن وزنه های ماهیگیری] [ پودر تنگستن] [ تنگستن] [ فلزات قیمت]
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved