ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>طلا اندود نگستن جواهر

طلا اندود نگستن جواهر

طلا اندود آلیاژ نگستن طلا و جواهر طلا می تواند سازگار با طلا و جواهر طلا واقعی است. این است سختی بالا، مقاومت در برابر سایش، آسان به خراش و تغییر شکل نیست، حتی اگر شما آن را برای مدت طولانی پوشیده، آن را هنوز هم نگاه جدید است. بیش بیش از آن است که به پوست شما حساسیت نداشته باشد. به عنوان یک جایگزین برای طلا، طلا اندود نگستن جواهرات محبوب ترین است.

تنگستن است یک فلز جرم و نسوز نادر، نقطه ذوب 3410 ℃ است، اموال شیمیایی پایدار. تحت درجه حرارت نرمال، آن را با آب و هوا واکنش نشان نمی دهند. در همان زمان، آن است که محلول در اسید هیدروکلریک، اسید سولفوریک، اسید نیتریک و محلول قلیایی است. نگستن در جعل شمشیر در دوران باستان استفاده می شود. آن استفاده می شود برای تولید موشک در ارتش مدرن است. در مناطق مدرن غیر نظامی، آن را به جواهر استفاده می شود. در سال های اخیر، به عنوان ساعت ارشد و جواهرات لوکس غالب، نگستن طلا و جواهر است بیش و بیش محبوب در اروپا است. پس از آبکاری طلا، طلا اندود نگستن جواهرات مظهر نماد وضعیت است.

در چین، هنگامی که در سال جدید در حال آمدن است، دوستان و بستگان جمع آوری، هدیه ضروری تبدیل، اما چه هدیه ای می تواند فرستاده شود؟ طلا زیبا و اصیل اندود نگستن آلیاژ طلا و جواهر بهترین هدیه برای زنان، از جمله طلا اندود نگستن دستبند آلیاژ، آلیاژ طلا اندود گوشواره نگستن است، طلا اندود نگستن حلقه آلیاژ و طلا اندود نگستن گردنبند آلیاژ. مردان نیز جواهرات خود را، طلا اندود نگستن آلیاژ چیزی مردان بیش از انواع کوچک و ظریف است.

Gold plated نگستن alloy gold jewelryGold plated نگستن alloy gold jewelryGold plated نگستن alloy gold jewelry

Gold plated نگستن alloy gold jewelryGold plated نگستن alloy gold jewelryGold plated نگستن alloy gold jewelry


توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش طلا اندود نگستن سکه برای بیش از دو دهه. محصول ما فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا نگستن سکه آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

بنابراین، علاقه در طلا اندود اگر شما نگستن آلیاژ طلا و جواهر طلا، لطفا احساس رایگان برای تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com,یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | تنگستن نمرات آلیاژ سنگین | آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved